Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Imię psasortuj malejąco
1 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
2 Alfred Białokoz 1964 Warszawa bieg 10km
3 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
4 ZBIGNIEW RODAK 1964 Warszawa bieg 10km
5 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
6 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
7 Agnieszka Mikczarej 1972 Płońsk bieg 5km
8 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
9 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
10 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
11 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
12 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
13 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
14 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
15 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
16 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
17 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
18 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
19 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
20 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
21 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
22 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
23 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
24 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
25 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
26 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
27 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
28 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
29 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
30 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
31 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
32 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
33 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
34 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
35 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
36 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
37 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
38 Tomasz Basiak 1979 Warszawa bieg 5km
39 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
40 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
41 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
42 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
43 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
44 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
45 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
46 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
47 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
48 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
49 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
50 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
51 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
52 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
53 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
54 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
55 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
56 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
57 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
58 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
59 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
60 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
61 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
62 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
63 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
64 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
65 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
66 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
67 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
68 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
69 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
70 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
71 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
72 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
73 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
74 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
75 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
76 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
77 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
78 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
79 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
80 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
81 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
82 Karina Młynarczyk 2000 Konstancin-Jeziorna bieg 10km Lucyfer
83 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
84 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
85 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
86 Agata Tarczoń 1979 Konstancin Jeziorna Zmitek Team bieg 5km Nero
87 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
88 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
89 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
90 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
91 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
92 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
93 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
94 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
95 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
96 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
97 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
98 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
99 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
100 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara