Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj rosnąco Imię psa
1 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
2 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
3 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
4 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
5 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
6 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
7 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
8 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
9 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
10 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
11 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
12 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
13 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
14 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
15 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
16 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
17 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
18 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
19 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
20 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
21 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
22 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
23 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
24 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
25 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
26 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
27 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
28 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
29 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
30 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
31 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
32 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
33 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
34 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
35 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
36 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
37 Agata Tarczoń 1979 Konstancin Jeziorna Zmitek Team bieg 5km Nero
38 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
39 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
40 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
41 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
42 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
43 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
44 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
45 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
46 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
47 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
48 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
49 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
50 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
51 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
52 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
53 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
54 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
55 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
56 Oskar Bąk 1996 Karczew Drużyna Szpiku/K(r)opka Team bieg 5km Hachiko
57 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
58 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
59 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
60 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
61 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
62 Tomasz Basiak 1979 Warszawa bieg 5km
63 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
64 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
65 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
66 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
67 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara
68 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
69 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
70 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
71 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
72 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
73 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
74 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
75 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
76 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
77 Agnieszka Mikczarej 1972 Płońsk bieg 5km
78 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
79 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
80 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
81 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
82 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
83 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
84 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
85 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
86 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
87 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
88 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
89 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
90 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
91 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
92 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
93 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
94 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
95 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
96 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
97 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
98 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
99 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
100 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana