Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Imię psa
1 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
2 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
3 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
4 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
5 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
6 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
7 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
8 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
9 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
10 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
11 Karina Młynarczyk 2000 Konstancin-Jeziorna bieg 10km Lucyfer
12 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
13 Alfred Białokoz 1964 Warszawa bieg 10km
14 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
15 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
16 ZBIGNIEW RODAK 1964 Warszawa bieg 10km
17 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
18 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
19 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
20 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
21 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
22 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
23 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
24 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
25 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
26 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
27 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
28 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
29 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
30 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
31 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
32 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
33 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
34 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
35 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
36 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
37 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
38 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
39 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
40 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
41 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
42 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
43 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
44 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
45 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
46 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
47 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
48 Oskar Bąk 1996 Karczew Drużyna Szpiku/K(r)opka Team bieg 5km Hachiko
49 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
50 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
51 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
52 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
53 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
54 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
55 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
56 Tomasz Basiak 1979 Warszawa bieg 5km
57 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
58 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
59 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
60 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
61 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara
62 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
63 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
64 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
65 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
66 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
67 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
68 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
69 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
70 Agnieszka Mikczarej 1972 Płońsk bieg 5km
71 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
72 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
73 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
74 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
75 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
76 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
77 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
78 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
79 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
80 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
81 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
82 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
83 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
84 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
85 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
86 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
87 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
88 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
89 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
90 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
91 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
92 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
93 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
94 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
95 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
96 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
97 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
98 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
99 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
100 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie