Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Imię psa
1 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
2 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
3 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
4 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
5 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
6 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
7 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
8 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
9 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
10 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
11 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
12 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
13 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
14 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
15 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
16 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
17 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
18 Agata Tarczoń 1979 Konstancin Jeziorna Zmitek Team bieg 5km Nero
19 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
20 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
21 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
22 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
23 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
24 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
25 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
26 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
27 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
28 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
29 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
30 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
31 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
32 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
33 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
34 ZBIGNIEW RODAK 1964 Warszawa bieg 10km
35 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
36 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
37 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
38 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
39 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
40 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
41 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
42 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
43 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
44 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
45 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
46 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
47 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
48 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
49 Karina Młynarczyk 2000 Konstancin-Jeziorna bieg 10km Lucyfer
50 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
51 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
52 Agnieszka Mikczarej 1972 Płońsk bieg 5km
53 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
54 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
55 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
56 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
57 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
58 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
59 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
60 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
61 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
62 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
63 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
64 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
65 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
66 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
67 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
68 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
69 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
70 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
71 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
72 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
73 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
74 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
75 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
76 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
77 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
78 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
79 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
80 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
81 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
82 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
83 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
84 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
85 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
86 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
87 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
88 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
89 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
90 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
91 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
92 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
93 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
94 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
95 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
96 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
97 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
98 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
99 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
100 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla