Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Dystans Imię psa
1 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
2 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
3 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
4 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
5 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
6 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
7 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
8 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
9 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
10 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
11 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
12 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
13 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
14 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
15 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
16 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
17 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
18 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
19 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
20 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
21 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
22 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
23 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
24 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
25 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
26 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
27 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
28 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
29 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
30 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
31 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
32 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
33 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
34 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
35 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
36 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
37 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
38 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
39 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
40 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
41 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
42 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
43 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
44 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
45 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
46 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
47 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
48 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
49 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
50 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
51 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
52 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
53 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
54 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
55 Tomasz Basiak 1979 Warszawa bieg 5km
56 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
57 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
58 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
59 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
60 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara
61 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
62 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
63 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
64 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
65 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
66 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
67 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
68 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
69 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
70 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
71 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
72 ZBIGNIEW RODAK 1964 Warszawa bieg 10km
73 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
74 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
75 Alfred Białokoz 1964 Warszawa bieg 10km
76 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
77 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
78 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
79 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
80 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
81 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
82 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
83 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
84 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
85 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
86 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
87 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
88 Agnieszka Mikczarej 1972 Płońsk bieg 5km
89 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
90 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
91 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
92 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
93 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
94 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
95 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
96 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
97 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
98 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
99 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
100 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka