Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Imię psa
1 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
2 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
3 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
4 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
5 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
6 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
7 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
8 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
9 Oskar Bąk 1996 Karczew Drużyna Szpiku/K(r)opka Team bieg 5km Hachiko
10 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
11 Agata Tarczoń 1979 Konstancin Jeziorna Zmitek Team bieg 5km Nero
12 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
13 Karina Młynarczyk 2000 Konstancin-Jeziorna bieg 10km Lucyfer
14 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
15 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
16 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
17 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
18 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
19 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
20 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
21 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
22 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
23 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
24 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
25 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
26 Agnieszka Mikczarej 1972 Płońsk bieg 5km
27 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
28 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
29 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
30 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
31 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
32 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
33 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
34 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
35 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
36 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
37 ZBIGNIEW RODAK 1964 Warszawa bieg 10km
38 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
39 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
40 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
41 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
42 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
43 Alfred Białokoz 1964 Warszawa bieg 10km
44 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
45 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
46 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
47 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
48 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
49 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
50 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
51 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
52 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
53 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
54 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
55 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
56 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
57 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
58 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
59 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
60 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
61 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
62 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
63 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
64 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
65 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
66 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
67 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
68 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
69 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
70 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
71 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
72 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
73 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
74 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
75 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
76 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
77 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
78 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
79 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
80 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
81 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
82 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
83 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
84 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
85 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
86 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
87 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
88 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
89 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
90 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
91 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
92 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
93 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
94 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
95 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
96 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
97 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
98 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
99 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
100 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km