Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Imię psa
1 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
2 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
3 ZBIGNIEW RODAK 1964 Warszawa bieg 10km
4 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
5 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
6 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
7 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
8 Tomasz Basiak 1979 Warszawa bieg 5km
9 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
10 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
11 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
12 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
13 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
14 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
15 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
16 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
17 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
18 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
19 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
20 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
21 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
22 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
23 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
24 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
25 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
26 Oskar Bąk 1996 Karczew Drużyna Szpiku/K(r)opka Team bieg 5km Hachiko
27 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
28 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
29 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
30 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
31 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
32 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
33 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
34 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
35 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
36 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
37 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
38 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
39 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
40 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
41 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
42 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
43 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
44 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
45 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
46 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
47 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
48 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
49 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
50 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
51 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
52 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
53 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
54 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
55 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
56 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
57 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
58 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
59 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
60 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
61 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
62 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
63 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
64 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
65 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
66 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
67 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
68 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
69 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
70 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
71 Karina Młynarczyk 2000 Konstancin-Jeziorna bieg 10km Lucyfer
72 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
73 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
74 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
75 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
76 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
77 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
78 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
79 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
80 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
81 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
82 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
83 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara
84 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
85 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
86 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
87 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
88 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
89 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
90 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
91 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
92 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
93 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
94 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
95 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
96 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
97 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
98 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
99 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
100 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km