Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Imię psa
1 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
2 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
3 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
4 Agata Tarczoń 1979 Konstancin Jeziorna Zmitek Team bieg 5km Nero
5 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
6 Agnieszka Mikczarej 1972 Płońsk bieg 5km
7 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
8 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
9 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
10 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
11 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
12 Alfred Białokoz 1964 Warszawa bieg 10km
13 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
14 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
15 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
16 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
17 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
18 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
19 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
20 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
21 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
22 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
23 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
24 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
25 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
26 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
27 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
28 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
29 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
30 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
31 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara
32 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
33 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
34 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
35 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
36 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
37 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
38 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
39 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
40 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
41 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
42 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
43 Karina Młynarczyk 2000 Konstancin-Jeziorna bieg 10km Lucyfer
44 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
45 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
46 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
47 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
48 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
49 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
50 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
51 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
52 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
53 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
54 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
55 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
56 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
57 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
58 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
59 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
60 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
61 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
62 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
63 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
64 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
65 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
66 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
67 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
68 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
69 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
70 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
71 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
72 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
73 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
74 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
75 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
76 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
77 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
78 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
79 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
80 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
81 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
82 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
83 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
84 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
85 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
86 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
87 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
88 Oskar Bąk 1996 Karczew Drużyna Szpiku/K(r)opka Team bieg 5km Hachiko
89 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
90 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
91 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
92 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
93 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
94 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
95 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
96 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
97 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
98 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
99 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
100 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray