Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Dystans Imię psa
1 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
2 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
3 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
4 Karina Młynarczyk 2000 Konstancin-Jeziorna bieg 10km Lucyfer
5 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
6 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
7 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
8 Oskar Bąk 1996 Karczew Drużyna Szpiku/K(r)opka Team bieg 5km Hachiko
9 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
10 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
11 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
12 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
13 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
14 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
15 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
16 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
17 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
18 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
19 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
20 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
21 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
22 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
23 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
24 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
25 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara
26 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
27 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
28 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
29 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
30 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
31 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
32 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
33 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
34 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
35 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
36 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
37 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
38 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
39 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
40 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
41 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
42 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
43 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
44 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
45 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
46 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
47 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
48 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
49 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
50 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
51 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
52 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
53 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
54 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
55 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
56 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
57 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
58 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
59 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
60 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
61 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
62 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
63 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
64 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
65 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
66 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
67 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
68 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
69 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
70 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
71 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
72 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
73 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
74 Tomasz Basiak 1979 Warszawa bieg 5km
75 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
76 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
77 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
78 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
79 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
80 Agata Tarczoń 1979 Konstancin Jeziorna Zmitek Team bieg 5km Nero
81 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
82 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
83 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
84 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
85 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
86 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
87 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
88 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
89 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
90 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
91 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
92 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
93 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
94 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
95 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
96 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
97 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
98 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
99 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
100 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila