Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Imię psa
1 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
2 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
3 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
4 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
5 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
6 Alfred Białokoz 1964 Warszawa bieg 10km
7 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
8 ZBIGNIEW RODAK 1964 Warszawa bieg 10km
9 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
10 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
11 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
12 Agnieszka Mikczarej 1972 Płońsk bieg 5km
13 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
14 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
15 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
16 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
17 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
18 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
19 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
20 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
21 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
22 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
23 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
24 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
25 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
26 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
27 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
28 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
29 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
30 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
31 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
32 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
33 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
34 Agata Tarczoń 1979 Konstancin Jeziorna Zmitek Team bieg 5km Nero
35 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
36 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
37 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
38 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
39 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
40 Tomasz Basiak 1979 Warszawa bieg 5km
41 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
42 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
43 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
44 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
45 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
46 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
47 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
48 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
49 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
50 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
51 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
52 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
53 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
54 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
55 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
56 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
57 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
58 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
59 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
60 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
61 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
62 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
63 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
64 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
65 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
66 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
67 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
68 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
69 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
70 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
71 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
72 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
73 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
74 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
75 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
76 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
77 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
78 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
79 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
80 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
81 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
82 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
83 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
84 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
85 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
86 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
87 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
88 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
89 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara
90 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
91 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
92 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
93 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
94 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
95 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
96 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
97 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
98 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
99 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
100 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba