Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Dystans Imię psa
1 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
2 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
3 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
4 Oskar Bąk 1996 Karczew Drużyna Szpiku/K(r)opka Team bieg 5km Hachiko
5 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
6 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
7 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
8 Agata Tarczoń 1979 Konstancin Jeziorna Zmitek Team bieg 5km Nero
9 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
10 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
11 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
12 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
13 Bartosz Byczyk 1992 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 10km
14 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
15 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
16 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
17 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
18 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
19 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
20 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
21 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
22 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
23 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
24 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
25 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
26 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
27 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
28 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
29 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
30 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
31 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
32 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
33 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
34 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
35 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
36 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
37 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
38 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
39 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
40 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
41 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
42 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
43 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
44 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
45 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
46 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
47 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
48 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
49 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
50 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
51 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
52 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
53 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
54 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
55 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
56 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
57 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
58 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
59 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
60 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
61 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
62 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
63 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
64 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
65 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
66 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
67 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
68 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
69 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
70 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
71 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
72 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
73 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
74 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
75 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
76 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
77 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
78 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
79 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
80 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
81 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
82 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
83 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
84 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
85 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
86 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
87 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
88 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
89 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
90 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
91 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
92 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
93 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
94 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
95 Tomasz Basiak 1979 Warszawa bieg 5km
96 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
97 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
98 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
99 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
100 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara