Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Imię psa
1 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
2 Katarzyna Kis 1983 Warszawa bieg 10km
3 Agnieszka Mikczarej 1972 Płońsk bieg 5km
4 Paulina Więcek 1982 Warszawa bieg 10km
5 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
6 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
7 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
8 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
9 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
10 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
11 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
12 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
13 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
14 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
15 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
16 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
17 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
18 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
19 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
20 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
21 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
22 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
23 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
24 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
25 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
26 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
27 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
28 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
29 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
30 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
31 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
32 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
33 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
34 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
35 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
36 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
37 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
38 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
39 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
40 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
41 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
42 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
43 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
44 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
45 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
46 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
47 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
48 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
49 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
50 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
51 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
52 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
53 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km
54 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
55 Agata Boguszewska 1993 Otwock bieg 10km
56 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
57 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
58 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
59 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
60 Tomasz Basiak 1979 Warszawa bieg 5km
61 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
62 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
63 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
64 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 5km
65 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara
66 Magda Bujnik 1986 Warszawa bieg 5km
67 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
68 Karina Młynarczyk 2000 Konstancin-Jeziorna bieg 10km Lucyfer
69 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
70 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
71 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
72 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
73 Alfred Białokoz 1964 Warszawa bieg 10km
74 ZBIGNIEW RODAK 1964 Warszawa bieg 10km
75 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
76 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
77 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
78 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
79 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
80 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
81 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
82 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
83 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
84 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
85 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
86 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
87 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
88 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
89 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
90 Magdalena Sulima 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km
91 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
92 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
93 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
94 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
95 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
96 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
97 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
98 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu - wolontariusz bieg 5km
99 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
100 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark