Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Imię psa
1 Martyna Babińska 1985 Warszawa bieg 5km Tigra
2 Mateusz Bettin 1985 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Aspen
3 Anita Chęcińska 1993 warszawa bieg 10km
4 Agnieszka Czajkowska 1988 Otwock bieg 5km Zena
5 Katarzyna Dąbrowska 1990 Warszawa Psia Szkoła Bemowo bieg 10km Haker
6 Agnieszka Dobrowolska 1981 Warszawa bieg 5km Zula
7 Agnieszka Dobrzyńska 1980 Izabelin Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 5km
8 Olga Drewnowska 1988 Warszawa Red Horse Veterinary bieg 5km Frodo
9 Joanna Dumańska 1972 Łomianki bieg 5km Dżoja
10 Julia Ferreira 1980 Warszawa FanKlubJagna&Radzik bieg 5km WalkerKochaBiegać;)
11 Przemysław Filipczuk 1981 Warszawa bieg 10km
12 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
13 Bartłomiej Gardyszewski 1996 Warszawa pozytywnie zakręceni bieg 5km Akira
14 Kamil Góral 1998 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Fado
15 Ewelina Gościcka 1983 Piaseczno MEDIO | MarketingMedyczny.com bieg 10km Lolek
16 Dorota Gołąb 1982 Otwock Grażynki OCR bieg 5km Norek
17 Ludwika Grabowska 1997 Stare Lubiejewo bieg 5km
18 Tomasz Gula 1985 Warszawa Schronisko dla bezdomnych zwierząt Paluch bieg 5km Moris
19 Anna GUT 1995 Mistow bieg 10km Batman
20 Agnieszka Karolina Gzula 1994 Warszawa Adidas Runners Warsaw bieg 5km Szisza
21 Joanna Hankiewicz 1977 Warszawa bieg 5km
22 Katarzyna Istynowicz 1978 Warszawa bieg 10km
23 Maciej Jagieliński 1988 Warszawa bieg 10km
24 Monika Jakubaszek 1980 Sulejówek KS Alaska bieg 5km Tasha
25 Kamila Jakubiak-Leńczuk 1990 Warszawa bieg 5km Barry
26 Gracjan Jankowski 1987 Warszawa bieg 5km Carlos
27 Maciej Jaworski 1976 Jazgarzewszczyzna bieg 10km Bamber
28 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
29 Anna Kapłon 1977 Warszawa bieg 5km Czak
30 Jakub Kazimierczak 1982 Warszawa bieg 10km
31 Alicja Kałowska 1966 Otwock bieg 5km Zuzia
32 Tomasz Kałowski 1964 Otwock bieg 10km Riko
33 Ewelina Kondraciuk 1989 Warszawa bieg 10km Missy
34 Małgorzata Korzeniowska 1981 Warszawa MetLife Run bieg 10km
35 Karolina Kowalczyk 1985 Warszawa bieg 5km Buba
36 Karol Kowalczyk 1986 Warszawa bieg 5km Buba
37 Adam Kołodziej 1985 Ostrów Wielkopolski Wataha Północy bieg 5km MEGI
38 Anna Laskowicz 1985 Warszawa bieg 5km Borys
39 Marcin Leśniak 1986 Sulejówek Zarażeni Bólem bieg 5km Dexter
40 EWA LESZCZYŃSKA 1987 WARSZAWA bieg 5km Simba
41 jakub lewczuk 1990 warszawa bieg 10km
42 Monika Maczuła 1987 Warszawa bieg 5km Felek
43 Emil Majewski 1980 Duchnów bieg 5km
44 Katarzyna Maksymowicz 1980 Warszawa Team ZabieganeDni bieg 5km Gaja
45 Angelika Malik 1990 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Arizona
46 Dariusz Misiak 1985 Warszawa bieg 5km Ellie
47 Łukasz Montewka 1984 warszawa bieg 10km Aura
48 Milena Morgulec 1987 Piła Dolina Noteci bieg 5km Prezes
49 Magdalena Mrozińska 1991 Warszawa bieg 5km Atos
50 Alina Mucha 1983 Warszawa bieg 10km Szary
51 Michał Nachtygal 1984 warszawa bieg 5km Lotka
52 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 10km Belfi
53 Krzysztof Niewiński 1984 Cyganka bieg 10km FALKOR
54 Milena Olendzka 1991 Warszawa bieg 5km Luna
55 Adam Olszewski 1980 Warszawa Reebok Run Crew bieg 10km
56 Krzysztof Owerko 1978 Słupsk Vegan Power! bieg 10km Gaja
57 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
58 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
59 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
60 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Jamie lub Maybe
61 Karolina Piechocka 1995 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Monsun
62 Jarosława Pleśniarska 1987 Warszawa bieg 5km Nula
63 Natalia Podgórska 1989 Piła bieg 10km Tizian
64 Małgosia Prorok 1981 Piaseczno bieg 5km
65 Tomasz Pryjma 1964 Warszawa funexsports bieg 10km Weronika
66 Katarzyna Pryjma 1976 Warszawa funexsports bieg 5km Forest
67 Barbara Przepiórka 1988 Warszawa Naprzód Młociny bieg 10km Kovu
68 Magdalena Radosz 1990 Warszawa bieg 5km
69 Zbigniew Rodak 1964 Warszawa bieg 10km
70 Kamil Rodak 1996 Warszawa bieg 5km
71 Aneta Rowicka 1978 Kaliszki PiesiOtim bieg 5km Wiorek
72 Piotr Rowicki 1976 Kaliszki PiesiOtim bieg 5km Sara
73 Piotr Salwa 1987 Warszawa bieg 5km
74 Julia Skrzypkowska 1992 Warszawa bieg 5km Adara
75 Monika Snoch 1988 Warszawa bieg 5km
76 Marcin Stachura 1974 Warszawa KS Staszewscy bieg 10km Ami
77 Norbert Suchorzewski 1973 Warszawa bieg 5km Zorba
78 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
79 Mira Suwała 1984 Warszawa bieg 5km Hania
80 Piotr Suwała 1981 Warszawa bieg 5km
81 Monika Swicarz 1976 Płock bieg 5km Lalka
82 Agata Szałańska 1986 Warszawa bieg 5km Porki
83 Aleksandra Szenajch 1981 Zakręt Team ZabieganeDni bieg 5km Chili
84 Piotr Szloser 1986 Warszawa bieg 5km Porki
85 Marta Szostak 1993 Otwock bieg 5km
86 Paweł Szulc 1966 Warszawa żaden bieg 5km
87 Marek Szwed-Lipiński 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana bieg 5km
88 Manuela Szymańska 1994 Warszawa bieg 10km Freddie
89 Maria Teichert 1964 Warszawa ActiveSports bieg 5km Gabi
90 Iwona Trąbińska 1981 Halinów bieg 5km Kołtun
91 Anna Trembicka 1981 Otwock bieg 5km Edi
92 Marcin Więckowski 1985 Warszawa bieg 5km
93 Aleksandra Wilińska 1971 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km
94 Paweł Wiski 1975 Mińsk Mazowiecki bieg 10km Piorun
95 Katarzyna Wnorowska 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 10km Niko
96 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin bieg 5km Cynka
97 Julia Wojtyńska 1992 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km LOLA
98 Adam Wolsztyniak 1988 Warszawa #to_koniec bieg 5km Maze
99 Marzena Woźbińska 1980 Cyganka bieg 10km Aza
100 Karol Woźniak 1985 Marki bieg 5km AKIDA