Lista startowa - XV BIEGI ULICZNE „MALANOWSKA JESIEŃ”

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Opłata
1 Tomasz Andrzejczak 1973 Konin KB Aktywni Konin dystans 10km Nie
2 Patrycja Bielecka 2003 Michałowo dystans 10km Nie
3 Karolina BIELECKA 2003 PIASKI dystans 10km Nie
4 Marek Bocian 1963 Kawęczyn Klub Biegacza Geotermia Uniejów dystans 10km Nie
5 JUSTYNA BOGACZ-CHOJNACKA 1974 Żelazków dystans 10km Nie
6 Łukasz Budka 2003 Turek KB Geotermia Uniejów dystans 10km Tak
7 PIOTR COJNACKI 1973 Żelazków dystans 10km Nie
8 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września dystans 10km Tak
9 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września dystans 10km Tak
10 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań dystans 10km Tak
11 Damian Dyduch 1988 Kępno AZS KU Politechnika Opolska dystans 10km Nie
12 Marcin Grzegorowski 1978 Ostrów Wlkp. dystans 10km Nie
13 Marcin Ignaczak 1977 Żychlin IFB Broker dystans 10km Tak
14 Rafał Jacek 2005 Konin KB WARTKO marsz NW 5km Tak
15 Grzegorz Jacek 1973 Konin KB WARTKO marsz NW 5km Tak
16 Marcin Kardaś 1980 Kliny dystans 10km Nie
17 Zbigniew Karolak 1961 Malanów KB Belfer marsz NW 5km Tak
18 Małgorzata Karolak 1962 Malanów KB Belfer marsz NW 5km Tak
19 Andrzej Krzemiński 1962 Koło marsz NW 5km Nie
20 Jacek Marciniak 1979 Konin dystans 10km Nie
21 Krzysztof Matuszak 1962 Turek KB MARATON UREK dystans 10km Tak
22 Mateusz Michalak 1993 Przykona dystans 10km Nie
23 Piotr Mrowicki 1967 koscielna wies Klub Biegacza Supermaratończyk dystans 10km Tak
24 Paweł Młodzieniak 1964 Beznazwa Baszta Wyszyna dystans 10km Tak
25 Monika Nawrat 1988 Ząbki Ks prefbet sonarol dystans 10km Nie
26 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM dystans 10km Tak
27 Krzysztof Nowacki 1973 Koło NO NAME TEAM dystans 10km Tak
28 Patryk Ogrodowczyk 1993 Malanów dystans 10km Tak
29 Edmund Pilarski 1951 Konin KB Aktywni Konin dystans 10km Nie
30 Marcin Radomski 1976 Płock NW Człapski Team marsz NW 5km Tak
31 Małgorzata Safandowska 1978 Kowal WKB Maratończyk Włocławek/Parakulos Kowal marsz NW 5km Tak
32 Marcin Sakowski 1991 Rychwał dystans 10km Tak
33 Joanna Sowińska-Janeczek 1986 Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
34 Marian Switoń 1960 Bukownica Buko Jeszcze Biega dystans 10km Nie
35 Jacek Szymczak 1975 Łódź dystans 10km Nie
36 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
37 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno dystans 10km Tak
38 Emilia Tomczyk 1981 Władysławów brak marsz NW 5km Nie
39 Franciszek Waloszek 1974 Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
40 Krzysztof Waśniewski 1985 Dobra dystans 10km Nie
41 Katarzyna Werner 1989 Malanów Team Werner dystans 10km Tak
42 Czesław Werner 1962 Malanów Team Werner dystans 10km Tak
43 Dorota Wiśniewska 1965 Władysławów Baszta Wyszyna marsz NW 5km Tak
44 JANUSZ WOŹNIAK 1978 Turek nie dotyczy dystans 10km Tak
45 Ryszard Woźniak 1955 Turek -- dystans 10km Tak
46 Renata Zagłoba 1982 Władysławów marsz NW 5km Tak
47 Michał Zagłoba 1982 Władysławów dystans 10km Tak
48 Marcin Żurawik 1980 Koło New4You Team marsz NW 5km Nie