Lista startowa - XIII BIEGI ULICZNE „MALANOWSKA JESIEŃ”

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Opłata
1 Filip Bajzert Przykona dystans 10km Tak
2 Klaudia Bandowska Konin Naroo Mask Team dystans 10km Nie
3 Lucyna Barlasz Wiecinin marsz NW 5km Nie
4 Bartosz Biliński Kościelec GEBERIT Team dystans 10km Nie
5 Daniel Biskup Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
6 Dorota Biskup Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
7 Marek Bocian Kawęczyn KB Geotermia Uniejów dystans 10km Tak
8 Arkadiusz Bogacz kalisz kalisz dobrzec dystans 10km Tak
9 Filip Borowczak WRZEŚNIA Night Runners dystans 10km Nie
10 Renata Buda Malanów dystans 10km Nie
11 Jacek Budka Turek KB Geotermia Uniejów dystans 10km Tak
12 Andrzej Budny Kraśnica-Kolonia dystans 10km Nie
13 Andrzej Bugajny Koło SAINT-GOBAIN SQUAD dystans 10km Nie
14 Krzysztof Bukowiecki Międzylesie KB Maraton Turek dystans 10km Tak
15 Krzysztof Chrzanowski Koło Bud-rem Koło dystans 10km Nie
16 Damian Darul Turek dystans 10km Tak
17 Małgorzata Dróżdż Malanów marsz NW 5km Nie
18 Andrzej Dudek Ostrów Wielkopolski amator - niezrzeszony dystans 10km Tak
19 Arkadiusz Durman Koźminek Koźminek dystans 10km Tak
20 Przemysław Durman Kozminek Koźminek dystans 10km Tak
21 Waldemar Dzięgielewski Tuliszków nie należy dystans 10km Tak
22 Andrzej Dziubek Kalisz dystans 10km Tak
23 Czesław Fabianski Kalisz supermaraton kalisz dystans 10km Tak
24 Włodzimierz Filipczak Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
25 Jarosław Frankowski Zagórów 1970 dystans 10km Tak
26 Jerzy Frątczak Malanów - marsz NW 5km Nie
27 Kinga Friebe Golina Rozpędzeni Wiatrem Golina dystans 10km Tak
28 Barbara Galas Malanów marsz NW 5km Nie
29 Bolesław Górski Sulęcinek marsz NW 5km Nie
30 Renata Gottasova Kalisz Winiary i Przyjaciele dystans 10km Tak
31 Karol Grabarek Bolesławów KS BOLESŁAWÓW dystans 10km Nie
32 Aleksander Grzegorzewski Brudzew GKS Kasztelania marsz NW 5km Nie
33 JACEK GUZEK Nowy Tomyśl marsz NW 5km Nie
34 Andrzej Helicki Ostrów Wielkopolski dystans 10km Tak
35 Marcin Ignaczak Żychlin IFB Broker dystans 10km Tak
36 Joanna Jachnik Koło dystans 10km Tak
37 Arkadiusz Jankowski Konin KB WARTKO marsz NW 5km Tak
38 Dariusz Jarosik Nowe Skalmierzyce dystans 10km Tak
39 BEATA JÓŹWIAK WILCZYN marsz NW 5km Tak
40 ARTUR JÓŹWIAK WILCZYN dystans 10km Tak
41 Arkadiusz Kantanista Konin GEBERIT Team dystans 10km Tak
42 Jarosław Kawka Koło Koło Biega dystans 10km Nie
43 Stanisław Kluza Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
44 Joanna Konarska Koło marsz NW 5km Nie
45 Andrzej Konarski Koło marsz NW 5km Nie
46 Marek Kopczyk TUREK KB Maraton Turek dystans 10km Tak
47 Marcin Kowalkowski Brzeźno BÓG HONOR OJCZYZNA dystans 10km Tak
48 Robert Kowalski Grabieniec KB Maraton Turek dystans 10km Tak
49 Sylwester Kowalski Malanów dystans 10km Nie
50 Piotr Koźliński Turek marsz NW 5km Tak
51 Paweł Kraska Turek dystans 10km Tak
52 KRZYSZTOF KRAWCZYK Malanów KB Maraton Turek dystans 10km Nie
53 Zenon Królik Ostrów Wielkopolski sam sobie sterem dystans 10km Tak
54 Dariusz Kubiak Koło GEBERIT Team dystans 10km Tak
55 Oleksandr Labziuk Winnica lkb Rudnik dystans 10km Nie
56 Przemysław Majda Beznazwa Baszta Wyszyna dystans 10km Tak
57 Przemo Manuszak Kleczew dystans 10km Tak
58 Bartosz Maśnicki Konin dystans 10km Tak
59 Krzysztof Matuszak Turek dystans 10km Tak
60 Jacek Matysiak Ostrów Wielkopolski dystans 10km Tak
61 Paweł Mejsner Turek Morsy Turek dystans 10km Tak
62 Adrian Moralewski Konin Naroo Mask Team dystans 10km Tak
63 Paweł Młodzieniak Gmina :Władysławów Baszta Wyszyna dystans 10km Tak
64 Małgorzata Nowacka Koło NO NAME TEAM dystans 10km Tak
65 Krzysztof Nowosielski Dąbie MKS Run Team Dąbie dystans 10km Tak
66 Monika Okraska Malanów marsz NW 5km Nie
67 Klaudia Olejniczak Brzeźno BÓG HONOR OJCZYZNA dystans 10km Tak
68 Łukasz Olszyna Kalisz Pratt & Whitney Kalisz dystans 10km Tak
69 Paweł Orpel Golina Rozpędzeni Wiatrem Golina dystans 10km Tak
70 Jacek Paczkowski Strzelno Strzelno Biega dystans 10km Tak
71 Mikołaj Pakuła Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
72 Łukasz Panfil Turek LKS Maraton Turek dystans 10km Nie
73 Roman Pietrzak Ślesin SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND dystans 10km Tak
74 Edmund Pilarski Konin Klub Biegacza Aktywni Konin dystans 10km Nie
75 Marcin Przybylski Turek dystans 10km Tak
76 Elżbieta Puchalska Kleczew marsz NW 5km Tak
77 Marek Puchalski KLeczew marsz NW 5km Tak
78 Kacper Puchalski Kleczew marsz NW 5km Tak
79 Ryszard Płochocki Nowe Skalmierzyce supermaraton kalisz dystans 10km Tak
80 Wojciech Raczak Konin KB Aktywni Konin dystans 10km Tak
81 KRZYSZTOF RAKOWICZ KOŁO dystans 10km Tak
82 Marcin Ratajczak Jarocin dystans 10km Tak
83 Paulina Rybicka Konin ZSBiKZ Budowlani dystans 10km Tak
84 Jarosław Sarniak Koło GEBERIT Team dystans 10km Nie
85 Anna Sikora Kalisz dystans 10km Tak
86 Jan Stanisławski Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW 5km Nie
87 Tomasz Stankiewicz Turek dystans 10km Tak
88 Sławomir Sulski Konin marsz NW 5km Tak
89 Radosław Świerczyński Turek Biegiem po Piwo dystans 10km Tak
90 Marian Świtoń Bukownica Bukownica Biega dystans 10km Nie
91 Szymon Sypniewski Konin GEBERIT Team marsz NW 5km Tak
92 Marek Szafoni Turek KB Geoteia Uniejów dystans 10km Tak
93 Marta Szafrańska Rogowiec MedMed Malanów Joanna Głodowska dystans 10km Tak
94 Jacek Szafrański Bełchatów dystans 10km Tak
95 Rafał Szczap Dziadowice dystans 10km Nie
96 Damian Tatusiak Konin Truchcik Konin dystans 10km Nie
97 Renata Tomaszewska Turek KB Maraton Turek marsz NW 5km Tak
98 Krzysztof Tomaszewski Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
99 SYLWESTER TOMCZYK Turek KB Maraton Turek dystans 10km Tak
100 Grażyna Tylak Konin marsz NW 5km Tak