Lista startowa - VI Magiczny Bieg Przy Pochodniach

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Zdzisław Andryskowski 1970 Lębork Kolarz-Pol
2 Mateusz Byś 1987 Wrocław
3 Tomasz Chiloński 1974 Wodnica / Night Runners Słupsk
4 Henryk Chudy 1955 Sławno K S Olszewski i synowie sławsko
5 Marek Ciesiulski 1991 Nowa Wieś Lęborska Kębłowo Biega
6 Jakub Czerwionka 1997 Charbrowski Bór UKS Ekoludek Szczenurze
7 Artur Drewniak 1980 Kielno
8 Grzegorz Duda 1979 Słupsk best beasts
9 Grzegorz Ebel 1997 Nożynko LKB im. Braci Petk Lebork
10 Tadeusz Filipów 1949 Lębork Niezrzeszony
11 Dawid Garski 1995 Słupsk AML Słupsk
12 Bożena Gawęda-Skwiercz 1975 Gościcino Podoclinic
13 Mirek Halmann 1984 Wejherowo PGB sportowa paczka
14 Tomasz Kaleta 1979 Goszczyno
15 Justyna Kankowska 1982 Luzino Kaszubi Luzino
16 Dominika Kankowska 2001 Luzino Kaszubi Luzino
17 Paweł Kankowski 1981 Luzino Kaszubi Luzino
18 Piotr Kasprzyk 1972 Łeba
19 Anna Korybut-Barska 1976 Wrocław
20 Beata KUBIŃSKA 1967 SŁUPSK Night Runners słupsk
21 Rafał KUBIŃSKI 1965 SŁUPSK Night Runners słupsk
22 Łukasz Kujawski 1988 Żukowo KUJAWSCY RUNNERS
23 Grzegorz Kujawski 1978 Puck LKS Ziemi Puckiej
24 Andrzej Marczak 1958 Żelkowo W.P.K.SŁOŃ
25 Łukasz Mielewczyk 1987 Wicko LKB Braci Petk / Biegający Dietetyk
26 Natalia Mierzlikin 1989 warszawa
27 Dmytro Mysiatchenko 1990 Nikolaev
28 Wiktoria Naczk 2002 Lębork Polipack Team GWE
29 Ewelina PAPROCKA 1987 Luzino ----------
30 Grzegorz Partyka 1980 Cewice Cewicki Klub Morsa I Biegacza
31 Marek Pawlak 1970 Łowicz R-Team Łowicz
32 Paweł Piotraschke 1979 76-200
33 Marek PIOTROWSKI 1984 Czarnówko
34 Dorota Podolak 1978 Lębork / Night Runners Słupsk
35 Marek Ratowski 1972 Toruń Podgórz Toruń
36 Leszek Rusin 1983 Lębork LKB im. Braci Petk Lebork
37 Anna Rychert 1988 Gowino
38 Marcin Sieciński 1986 Żukowo KUJAWSCY RUNNERS
39 Grzegorz Stromski 1970 Siemirowice
40 Agnieszka Sull 1973 Wodnica Night Runners słupsk
41 Kacper Sull 1998 Wodnica / Night Runners Słupsk
42 Dominik Tomczak 1971 Słupsk W.P.K.SŁOŃ TEAM
43 Grzegorz Turczyn 1970 Słupsk WPK Słoń Team
44 Valentyna Veretska 1990 Nikolaev Lub Rudnik
45 Marta Walkusz 1982 Lębork
46 Antonina Wirkus 1985 Szczecinek LKB im. Braci Petk Lebork
47 Mirek Wroński 1979 Charbrowo
48 RAFAŁ ŁEWOCHA 1979 jastrząb WOŻNIAK RUNNIG TEAM