Lista startowa - V LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy ID GP Woj. Kuj.o-Pom. Gmina Lisewo
1 Karolina Albekier 1987 Grudziądz Nie
2 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega 627 Nie
3 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. OPATRUNKI TORUŃ 167 Nie
4 Oleksandr Bahinskyi 1977 BYDGOSZCZ 722 Nie
5 Tomasz Banach 1985 Grudziądz Tomek Biega Grudziądz 503 Nie
6 Marek Bartosz 1979 Kikół 382 Nie
7 Joanna Bauerfeind 1987 Poznań Team Kazik Nie
8 Przemysław Bednarczyk 1983 Grudziądz Nie
9 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN 283 Nie
10 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 Nie
11 Adam Binaszewski 1982 Toruń 605 Nie
12 Tomasz Bojakowski 1971 Toruń TBM 22 Nie
13 MIROSLAW BOJKE 1973 CHEŁMNO Nie
14 ANDRZEJ BRATEK 1959 bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 531 Nie
15 Przemysław Brzóskiewicz 1982 Lisewo 181 Tak
16 Iwona Brzozowska 1969 Unisław Przebiegli Unisław i okolice Nie
17 Krzysztof Butowski 1981 Toruń Studio Nieruchomości 732 Nie
18 Adam Butrym 1984 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ 153 Nie
19 Stanisław Błaszczak 1946 Skępe Biegam-Zapobiegam 107 Nie
20 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo T.S. OPATRUNKI TORUŃ 685 Nie
21 Krzysztofa Błażejak 1978 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 396 Nie
22 Józef Chmurzyński 1968 Krobia T.S. OPATRUNKI TORUŃ 204 Nie
23 Karolina Chojnacka 1979 Toruń Kujawsko-Pomorskie 254 Nie
24 GRZEGORZ CHOJNICKI 1976 TORUŃ Nie
25 Cecylia Chrzanowska 1959 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
26 Alicja Ciehowska 1971 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
27 Rafał Czeszewski 1979 Toruń ANIRO RUN TEAM Nie
28 Karolina Dąbrowska 1982 Toruń Kujawsko-Pomorskie 200 Nie
29 Arkadiusz Dąbrowski 1974 Świerkocin Nie
30 Leszek Dąbrowski 1977 Wąbrzezno Nie
31 Beata Dądelska 1986 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
32 Mariusz Dądelski 1978 Toruń Parkrun Toruń 36 Nie
33 Angelika Dalmer 1995 Grudziądz Nie
34 Marcin Daniszewski 2000 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
35 Szymon Deręgowski 1983 Toruń BHO 738 Nie
36 RAFAŁ DOBEK 1985 STOLNO Nie
37 Ewa Drawert 1977 Łubki 622 Nie
38 Mariusz Dudek 1969 Wąbrzeźno 631 Nie
39 Adam Dyczko 1967 Brąchnowo 85 Nie
40 Alicja Dyczko 2003 Brąchnowo 656 Nie
41 piotr dziedzic 1975 inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 713 Nie
42 Andrzej Dziełak 1969 Lubicz Parkrun Toruń 76 Nie
43 Edmund Dłoniak 1945 Gniewkowo T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 19 Nie
44 Michał Ferliński 1983 Chełmża SKWARMAT Nie
45 Jarosław Frączyk 1976 Toruń Parkrun Toruń 60 Nie
46 Marcin Gabryelski 1982 włocławek WKB Maratończyk Włocławek 417 Nie
47 Kamil Gadziński 1988 Chełmno Nie
48 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno BORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAM 20 Nie
49 DOROTA GAŁUSZKA 1979 Grudziądz Wtorkowy Trening 495 Nie
50 Mariusz Glugla 1976 Świecie The Runners Świecie Tak
51 Grzegorz Gola 1971 markowo 18 Nie
52 Krzysztof Góralski 1964 Toruń T.S.Opatrunki Toruń 176 Nie
53 Janusz Gołębiewski 1961 Rogóźno Nie
54 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega Nie
55 Marcin Gralak 1978 Inowrocław T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 105 Nie
56 Piotr Grapatyn 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start 226 Nie
57 Grzegorz Groskop 1991 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie Nie
58 Damian Grubich 1975 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ Nie
59 Dawid Hachaj 1981 Lisewo HACHAJ TEAM Tak
60 Piotr Hejza 1989 Nadróż KB LECH RYPIN 561 Nie
61 Marcin Hernik 1988 Grudziądz Nie
62 Marcin Horeglad 1984 Warszawa Nie
63 Jerzy Hołda 1951 Stolno Nie
64 Patryk Hołtyn 1988 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 277 Nie
65 Jakub Ingram 1989 Chełmża Chełmża Nie
66 Małgorzata Jabłońska 1968 Grudziądz Wtorkowy Trening 493 Nie
67 Jarosław Jabłoński 1975 Ciechocinek Ciechocinek Biega 321 Nie
68 Piotr Janowski 1964 Nowawieś Chełmińska TKKF Chełmno Nie
69 Adam Janowski 1969 Lisewo 332 Tak
70 Andrzej Jaranowski 1993 Brodnica GKJ Fabianki 592 Nie
71 Bartosz Jaworski 1974 Lisewo Tak
72 Marek Jaworski 1959 Toruń niezrzeszpny Nie
73 Michał Jereczek 1994 Toruń Agrolok sport team 434 Nie
74 Piotr Jetter 1971 Fabianki UKS 143 Nie
75 Edyta Jeżewska 1993 Stolno 326 Nie
76 Łukasz Jeżewski 1987 Stolno 327 Nie
77 Magdalena Jeziorska 1995 Chełmno Nie
78 EWA JURECKA 1965 JABŁONOWO POMORSKIE Nie
79 Jakub Kabat 2002 Sępólno Krajeńskie Run Team Sęp Nie
80 Barbara Kachniarz 1991 Chrusty Aktywne Lisewo Tak
81 Wojciech Kalinowski 1963 Toruń Nie
82 Magdalena Kamińska 2000 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
83 Stefan Kamiński 1947 Toruń Rekreacja Toruń 192 Nie
84 Maciej Kannenberg 1994 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie Nie
85 Anna Karaś 1981 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
86 Rafał Karnecki 1983 Świecie The Runners Świecie Nie
87 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM 161 Nie
88 Beata Kędziorska 1970 Wąbrzeźno Nie
89 Marek Kędziorski 1964 Wąbrzeźno Nie
90 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław BBL INOWROCŁAW 617 Nie
91 Adrian Kijewski 1985 Rypin Nie
92 Joanna Kilkowska 1969 Warszawa Nie
93 Jarosław Kilkowski 1966 Toruń Nie
94 Adam Klatecki 1985 Pruszcz 369 Nie
95 Dawid Klaybor 1990 Żagań GKS FABIANKI Nie
96 Krzysztof Kmieciak 1983 Krąplewice MCŚTeam Nie
97 Tobiasz Kochalski 1985 Grudziądz Nie
98 Jakub Kochowicz 1993 Lisewo Tak
99 Bartłomiej Kochowicz 1981 Lisewo Tak
100 Michał Konieczka 1986 Osie Nie