Lista startowa - Bieg im. Edwarda Kusika - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Kacper Kmiecik 2003 Błocko Wolsztyńska Akademia Biegowa/#FeiferTeam
2 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM
3 Roman Kicinski 1954 Perkowo
4 Paulina Pawliczak 1987 Rostarzewo
5 Marta Łabińska 1993 Śmigiel
6 Katarzyna Nowak 1983 Leszno
7 KINGA ZIELIŃSKA 1973 STARE OBORZYSKA OKFiR Śmigiel
8 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team
9 Tomek Pawłowski 1986 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
10 Sebastian Golec 1998 Dąbcze
11 Agnieszka Wrzos 1984 Kaszczor
12 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
13 SZCZEPAN ZACHARCZUK 1958 WSCHOWA
14 JOLANTA KRAMARCZYK 1962 Leszno
15 Łukasz Marciniak 1976 Włoszakowice
16 Hanna Grzelczyk 1969 Czempin -
17 Ireneusz Piasecki 1941 Czempiń -
18 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
19 Marek Górny 1955 Święciechowa # DRUŻYNA SZPIKU
20 Agata Barszowska 1976 Leszno Real 64-100
21 Anna Bajon 1997 Włoszakowice
22 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo
23 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców Głogów
24 Iwona Wspaniała 1980 Serby Team Cross Straceńców Głogów
25 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo
26 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo
27 Michał Kuleczka 1999 Grodzisk Wielkopolski
28 Michał Szkudlarek 1933 Śmigiel OKFiR Śmigiel
29 Sławomir Maćkowiak 1970 Rydzyna Run Team Rydzyna
30 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
31 Tomasz Kasperski 1977 Przemęt
32 Jacek Szymyślik 1977 Leszno
33 Marzena Stanek 1978 Górsko
34 Krzysztof Stanek 1978 Górsko
35 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party
36 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
37 Danuta UJEJSKA 1978 ŚWIĘCIECHOWA LesznoBiega
38 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
39 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
40 Katarzyna Pollak-Zdanowska 1979 Kaszczor
41 Szymon Zeiske 1984 Przemęt
42 Paweł Wałkiewicz 1982 Leszno
43 Marta Woźna 1982 Perkowo Sokół Perkowo
44 Sławomir Woźny 1982 Perkowo Sokół Perkowo
45 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
46 Marcin Koziołek 1975 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
47 Dominika Holewczyńska 1983 Kaszczor
48 Arkadiusz Piętka 1995 Sława
49 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
50 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
51 Lucyna Piasecka 1978 Kaszczor Kaszczor biega
52 Andrzej Świętek 1959 Leszno TG Sokół Bukówiec Górny
53 Damian Mikołajewicz 1990 Leszno
54 Maciej Rosa 1991 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
55 Marcin Wróblewski 1979 Leszno Mykam po zatorzu
56 Tadeusz Kwiatkowski 1951 Przemet Wolsztynski Klub Biegowy
57 Bronisław Sikora 1954 Leszno LKB Amator Leszno
58 Radosław Kmiecik 1980 Rakoniewice
59 Tomasz Pohl 1990 Przemęt
60 Tomasz Kaźmierczak 1976 Leszno T-MAKS
61 Barbara Ścigała 1971 Radomierz
62 Marek Wąsowicz 1976 Włoszakowice Klub Biegających Leśników
63 Patrycja Dąbkowska 1977 Barchlin
64 DAWID MIASKOWSKI 1980 leszno MIASEK TEAM
65 Karol Seidel 1981 Kaszczor
66 Łukasz Stachowiak 1980 Wilkowice Lucky Luki/ SKS Sokolik Bukówiec Górny
67 Weronika Chałupka 1987 Wschowa Szoguny Krzycko Wielkie
68 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki
69 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno
70 Lidia Kasperska 1977 Przemęt
71 Krzysztofa Kwaczyńska 1980 Kaszczor
72 Kamila Wojniusz 1991 Darłowo Feifer Team
73 Adrian Wojniusz 1982 Darłowo Feifer Team
74 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
75 Szymon Kuraś 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
76 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam
77 Rafał Ratajczak 1983 Wolsztyn
78 Monika Nowaczyk 1979 Błotnica
79 Paweł Barszowski 1970 Leszno Jerzyk Team 64-sto
80 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice
81 Remigiusz Graf 1969 Leszno Turbo Run Leszno
82 Sebastian Sielągowski 1979 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
83 Renata Zając 1975 Błotnica
84 Dominik Zając 1976 Błotnica
85 Tomasz Staniszczak 1983 Przemęt #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan
86 Marek Kmiecik 1981 Wolsztyn
87 Piotr Kominowski 1953 Poznań BBL
88 Aron Frankowski 1997 Zaborówiec
89 Dariusz Sieracki 1971 Bukówiec Górny
90 Małgorzata Kajdas 1980 Sława Sława
91 Marek Zaradny 1975 Dębsko
92 Michał Kaczor 1990 Radomierz Radomierz
93 Magdalena Tauchert 1979 Leszno
94 MATEUSZ MIŚ 1982 SŁAWA Sława
95 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra
96 Krzysztof Śliwiński 1977 Jezierzyce Koscielne
97 Jakub Wróbel 1992 Głogów BiegamBoLubię Głogów
98 Jacek Adamczak 1953 LESZNO
99 Michał Marcinek 1973 Bukówiec Górny
100 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa