Lista startowa - Bieg im. Edwarda Kusika - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Marta Łabińska 1993 Śmigiel
2 KINGA ZIELIŃSKA 1973 STARE OBORZYSKA OKFiR Śmigiel
3 Szymon Zeiske 1984 Przemęt
4 Marek Zaradny 1975 Dębsko
5 Renata Zając 1975 Błotnica
6 Dominik Zając 1976 Błotnica
7 SZCZEPAN ZACHARCZUK 1958 WSCHOWA
8 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców Głogów
9 Iwona Wspaniała 1980 Serby Team Cross Straceńców Głogów
10 Agnieszka Wrzos 1984 Kaszczor
11 Marcin Wróblewski 1979 Leszno Mykam po zatorzu
12 Jakub Wróbel 1992 Głogów BiegamBoLubię Głogów
13 Sławomir Woźny 1982 Perkowo Sokół Perkowo
14 Marta Woźna 1982 Perkowo Sokół Perkowo
15 Kamila Wojniusz 1991 Darłowo Feifer Team
16 Adrian Wojniusz 1982 Darłowo Feifer Team
17 Paweł Wałkiewicz 1982 Leszno
18 Marek Wąsowicz 1976 Włoszakowice Klub Biegających Leśników
19 Danuta UJEJSKA 1978 ŚWIĘCIECHOWA LesznoBiega
20 Magdalena Tauchert 1979 Leszno
21 Jacek Szymyślik 1977 Leszno
22 Michał Szkudlarek 1933 Śmigiel OKFiR Śmigiel
23 Andrzej Świętek 1959 Leszno TG Sokół Bukówiec Górny
24 Tomasz Staniszczak 1983 Przemęt #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan
25 Marzena Stanek 1978 Górsko
26 Krzysztof Stanek 1978 Górsko
27 Łukasz Stachowiak 1980 Wilkowice Lucky Luki/ SKS Sokolik Bukówiec Górny
28 Krzysztof Śliwiński 1977 Jezierzyce Koscielne
29 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
30 Bronisław Sikora 1954 Leszno LKB Amator Leszno
31 Dariusz Sieracki 1971 Bukówiec Górny
32 Sebastian Sielągowski 1979 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
33 Karol Seidel 1981 Kaszczor
34 Barbara Ścigała 1971 Radomierz
35 Maciej Rosa 1991 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
36 Rafał Ratajczak 1983 Wolsztyn
37 Katarzyna Pollak-Zdanowska 1979 Kaszczor
38 Tomasz Pohl 1990 Przemęt
39 Arkadiusz Piętka 1995 Sława
40 Ireneusz Piasecki 1941 Czempiń -
41 Lucyna Piasecka 1978 Kaszczor Kaszczor biega
42 Tomek Pawłowski 1986 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
43 Paulina Pawliczak 1987 Rostarzewo
44 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
45 Katarzyna Nowak 1983 Leszno
46 Monika Nowaczyk 1979 Błotnica
47 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
48 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam
49 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
50 MATEUSZ MIŚ 1982 SŁAWA Sława
51 Damian Mikołajewicz 1990 Leszno
52 DAWID MIASKOWSKI 1980 leszno MIASEK TEAM
53 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
54 Łukasz Marciniak 1976 Włoszakowice
55 Michał Marcinek 1973 Bukówiec Górny
56 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki
57 Sławomir Maćkowiak 1970 Rydzyna Run Team Rydzyna
58 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party
59 Tadeusz Kwiatkowski 1951 Przemet Wolsztynski Klub Biegowy
60 Krzysztofa Kwaczyńska 1980 Kaszczor
61 Szymon Kuraś 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
62 Michał Kuleczka 1999 Grodzisk Wielkopolski
63 JOLANTA KRAMARCZYK 1962 Leszno
64 Marcin Koziołek 1975 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
65 Piotr Kominowski 1953 Poznań BBL
66 Radosław Kmiecik 1980 Rakoniewice
67 Marek Kmiecik 1981 Wolsztyn
68 Kacper Kmiecik 2003 Błocko Wolsztyńska Akademia Biegowa/#FeiferTeam
69 Roman Kicinski 1954 Perkowo
70 Tomasz Kaźmierczak 1976 Leszno T-MAKS
71 Tomasz Kasperski 1977 Przemęt
72 Lidia Kasperska 1977 Przemęt
73 Małgorzata Kajdas 1980 Sława Sława
74 Michał Kaczor 1990 Radomierz Radomierz
75 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
76 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
77 Dominika Holewczyńska 1983 Kaszczor
78 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo
79 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo
80 Hanna Grzelczyk 1969 Czempin -
81 Remigiusz Graf 1969 Leszno Turbo Run Leszno
82 Marek Górny 1955 Święciechowa # DRUŻYNA SZPIKU
83 Sebastian Golec 1998 Dąbcze
84 Aron Frankowski 1997 Zaborówiec
85 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra
86 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team
87 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
88 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
89 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM
90 Patrycja Dąbkowska 1977 Barchlin
91 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
92 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
93 Weronika Chałupka 1987 Wschowa Szoguny Krzycko Wielkie
94 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo
95 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno
96 Paweł Barszowski 1970 Leszno Jerzyk Team 64-sto
97 Agata Barszowska 1976 Leszno Real 64-100
98 Anna Bajon 1997 Włoszakowice
99 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice
100 Jacek Adamczak 1953 LESZNO