Lista startowa - Bieg im. Edwarda Kusika - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Patrycja Dąbkowska 1977 Barchlin
2 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM
3 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
4 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
5 Michał Marcinek 1973 Bukówiec Górny
6 Dariusz Sieracki 1971 Bukówiec Górny
7 Kacper Kmiecik 2003 Błocko Wolsztyńska Akademia Biegowa/#FeiferTeam
8 Renata Zając 1975 Błotnica
9 Dominik Zając 1976 Błotnica
10 Monika Nowaczyk 1979 Błotnica
11 Hanna Grzelczyk 1969 Czempin -
12 Ireneusz Piasecki 1941 Czempiń -
13 Sebastian Golec 1998 Dąbcze
14 Kamila Wojniusz 1991 Darłowo Feifer Team
15 Adrian Wojniusz 1982 Darłowo Feifer Team
16 Marek Zaradny 1975 Dębsko
17 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra
18 Marzena Stanek 1978 Górsko
19 Krzysztof Stanek 1978 Górsko
20 Michał Kuleczka 1999 Grodzisk Wielkopolski
21 Jakub Wróbel 1992 Głogów BiegamBoLubię Głogów
22 Krzysztof Śliwiński 1977 Jezierzyce Koscielne
23 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
24 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
25 Lucyna Piasecka 1978 Kaszczor Kaszczor biega
26 Karol Seidel 1981 Kaszczor
27 Dominika Holewczyńska 1983 Kaszczor
28 Krzysztofa Kwaczyńska 1980 Kaszczor
29 Agnieszka Wrzos 1984 Kaszczor
30 Katarzyna Pollak-Zdanowska 1979 Kaszczor
31 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo
32 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team
33 Magdalena Tauchert 1979 Leszno
34 JOLANTA KRAMARCZYK 1962 Leszno
35 Jacek Szymyślik 1977 Leszno
36 Andrzej Świętek 1959 Leszno TG Sokół Bukówiec Górny
37 Paweł Wałkiewicz 1982 Leszno
38 Damian Mikołajewicz 1990 Leszno
39 Marcin Wróblewski 1979 Leszno Mykam po zatorzu
40 Jacek Adamczak 1953 LESZNO
41 Bronisław Sikora 1954 Leszno LKB Amator Leszno
42 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki
43 Katarzyna Nowak 1983 Leszno
44 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno
45 Tomasz Kaźmierczak 1976 Leszno T-MAKS
46 Agata Barszowska 1976 Leszno Real 64-100
47 Paweł Barszowski 1970 Leszno Jerzyk Team 64-sto
48 DAWID MIASKOWSKI 1980 leszno MIASEK TEAM
49 Remigiusz Graf 1969 Leszno Turbo Run Leszno
50 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party
51 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
52 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
53 Szymon Kuraś 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
54 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice
55 Marta Woźna 1982 Perkowo Sokół Perkowo
56 Sławomir Woźny 1982 Perkowo Sokół Perkowo
57 Roman Kicinski 1954 Perkowo
58 Piotr Kominowski 1953 Poznań BBL
59 Tomasz Kasperski 1977 Przemęt
60 Szymon Zeiske 1984 Przemęt
61 Tomasz Staniszczak 1983 Przemęt #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan
62 Tadeusz Kwiatkowski 1951 Przemet Wolsztynski Klub Biegowy
63 Tomasz Pohl 1990 Przemęt
64 Lidia Kasperska 1977 Przemęt
65 Barbara Ścigała 1971 Radomierz
66 Michał Kaczor 1990 Radomierz Radomierz
67 Radosław Kmiecik 1980 Rakoniewice
68 Paulina Pawliczak 1987 Rostarzewo
69 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam
70 Sławomir Maćkowiak 1970 Rydzyna Run Team Rydzyna
71 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców Głogów
72 Iwona Wspaniała 1980 Serby Team Cross Straceńców Głogów
73 Marta Łabińska 1993 Śmigiel
74 Michał Szkudlarek 1933 Śmigiel OKFiR Śmigiel
75 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo
76 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo
77 KINGA ZIELIŃSKA 1973 STARE OBORZYSKA OKFiR Śmigiel
78 Marek Górny 1955 Święciechowa # DRUŻYNA SZPIKU
79 Danuta UJEJSKA 1978 ŚWIĘCIECHOWA LesznoBiega
80 MATEUSZ MIŚ 1982 SŁAWA Sława
81 Arkadiusz Piętka 1995 Sława
82 Małgorzata Kajdas 1980 Sława Sława
83 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
84 Łukasz Stachowiak 1980 Wilkowice Lucky Luki/ SKS Sokolik Bukówiec Górny
85 Marek Kmiecik 1981 Wolsztyn
86 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
87 Marcin Koziołek 1975 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
88 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
89 Rafał Ratajczak 1983 Wolsztyn
90 SZCZEPAN ZACHARCZUK 1958 WSCHOWA
91 Weronika Chałupka 1987 Wschowa Szoguny Krzycko Wielkie
92 Marek Wąsowicz 1976 Włoszakowice Klub Biegających Leśników
93 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
94 Maciej Rosa 1991 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
95 Łukasz Marciniak 1976 Włoszakowice
96 Tomek Pawłowski 1986 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
97 Anna Bajon 1997 Włoszakowice
98 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
99 Sebastian Sielągowski 1979 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
100 Aron Frankowski 1997 Zaborówiec