Lista startowa - Bieg im. Edwarda Kusika - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Łukasz Stachowiak 1980 Wilkowice Lucky Luki/ SKS Sokolik Bukówiec Górny
2 Łukasz Marciniak 1976 Włoszakowice
3 Weronika Chałupka 1987 Wschowa Szoguny Krzycko Wielkie
4 Tomek Pawłowski 1986 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
5 Tomasz Kasperski 1977 Przemęt
6 Tomasz Staniszczak 1983 Przemęt #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan
7 Tomasz Pohl 1990 Przemęt
8 Tomasz Kaźmierczak 1976 Leszno T-MAKS
9 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam
10 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice
11 Tadeusz Kwiatkowski 1951 Przemet Wolsztynski Klub Biegowy
12 Sławomir Woźny 1982 Perkowo Sokół Perkowo
13 Sławomir Maćkowiak 1970 Rydzyna Run Team Rydzyna
14 Szymon Zeiske 1984 Przemęt
15 Szymon Kuraś 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
16 SZCZEPAN ZACHARCZUK 1958 WSCHOWA
17 Sebastian Golec 1998 Dąbcze
18 Sebastian Sielągowski 1979 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
19 Roman Kicinski 1954 Perkowo
20 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
21 Renata Zając 1975 Błotnica
22 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
23 Remigiusz Graf 1969 Leszno Turbo Run Leszno
24 Rafał Ratajczak 1983 Wolsztyn
25 Radosław Kmiecik 1980 Rakoniewice
26 Piotr Kominowski 1953 Poznań BBL
27 Paweł Wałkiewicz 1982 Leszno
28 Paweł Barszowski 1970 Leszno Jerzyk Team 64-sto
29 Paulina Pawliczak 1987 Rostarzewo
30 Patrycja Dąbkowska 1977 Barchlin
31 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
32 Monika Nowaczyk 1979 Błotnica
33 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
34 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo
35 Michał Marcinek 1973 Bukówiec Górny
36 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno
37 Michał Kuleczka 1999 Grodzisk Wielkopolski
38 Michał Szkudlarek 1933 Śmigiel OKFiR Śmigiel
39 Michał Kaczor 1990 Radomierz Radomierz
40 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
41 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
42 Małgorzata Kajdas 1980 Sława Sława
43 MATEUSZ MIŚ 1982 SŁAWA Sława
44 Marzena Stanek 1978 Górsko
45 Marta Woźna 1982 Perkowo Sokół Perkowo
46 Marta Łabińska 1993 Śmigiel
47 Marek Wąsowicz 1976 Włoszakowice Klub Biegających Leśników
48 Marek Kmiecik 1981 Wolsztyn
49 Marek Górny 1955 Święciechowa # DRUŻYNA SZPIKU
50 Marek Zaradny 1975 Dębsko
51 Marcin Wróblewski 1979 Leszno Mykam po zatorzu
52 Marcin Koziołek 1975 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
53 Magdalena Tauchert 1979 Leszno
54 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
55 Maciej Rosa 1991 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
56 Lucyna Piasecka 1978 Kaszczor Kaszczor biega
57 Lidia Kasperska 1977 Przemęt
58 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców Głogów
59 Krzysztofa Kwaczyńska 1980 Kaszczor
60 Krzysztof Stanek 1978 Górsko
61 Krzysztof Śliwiński 1977 Jezierzyce Koscielne
62 KINGA ZIELIŃSKA 1973 STARE OBORZYSKA OKFiR Śmigiel
63 Katarzyna Nowak 1983 Leszno
64 Katarzyna Pollak-Zdanowska 1979 Kaszczor
65 Karol Seidel 1981 Kaszczor
66 Kamila Wojniusz 1991 Darłowo Feifer Team
67 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party
68 Kacper Kmiecik 2003 Błocko Wolsztyńska Akademia Biegowa/#FeiferTeam
69 JOLANTA KRAMARCZYK 1962 Leszno
70 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki
71 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team
72 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo
73 Jakub Wróbel 1992 Głogów BiegamBoLubię Głogów
74 Jacek Szymyślik 1977 Leszno
75 Jacek Adamczak 1953 LESZNO
76 Iwona Wspaniała 1980 Serby Team Cross Straceńców Głogów
77 Ireneusz Piasecki 1941 Czempiń -
78 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
79 Hanna Grzelczyk 1969 Czempin -
80 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo
81 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
82 Dominika Holewczyńska 1983 Kaszczor
83 Dominik Zając 1976 Błotnica
84 DAWID MIASKOWSKI 1980 leszno MIASEK TEAM
85 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra
86 Dariusz Sieracki 1971 Bukówiec Górny
87 Danuta UJEJSKA 1978 ŚWIĘCIECHOWA LesznoBiega
88 Damian Mikołajewicz 1990 Leszno
89 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
90 Bronisław Sikora 1954 Leszno LKB Amator Leszno
91 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
92 Barbara Ścigała 1971 Radomierz
93 Aron Frankowski 1997 Zaborówiec
94 Arkadiusz Piętka 1995 Sława
95 Anna Bajon 1997 Włoszakowice
96 Andrzej Świętek 1959 Leszno TG Sokół Bukówiec Górny
97 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM
98 Agnieszka Wrzos 1984 Kaszczor
99 Agata Barszowska 1976 Leszno Real 64-100
100 Adrian Wojniusz 1982 Darłowo Feifer Team