Lista startowa - Bieg im. Edwarda Kusika - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adrian Wojniusz 1982 Darłowo Feifer Team
2 Agata Barszowska 1976 Leszno Real 64-100
3 Agnieszka Wrzos 1984 Kaszczor
4 Andrzej Świętek 1959 Leszno TG Sokół Bukówiec Górny
5 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM
6 Anna Bajon 1997 Włoszakowice
7 Arkadiusz Piętka 1995 Sława
8 Aron Frankowski 1997 Zaborówiec
9 Barbara Ścigała 1971 Radomierz
10 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
11 Bronisław Sikora 1954 Leszno LKB Amator Leszno
12 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
13 Damian Mikołajewicz 1990 Leszno
14 Danuta UJEJSKA 1978 ŚWIĘCIECHOWA LesznoBiega
15 Dariusz Sieracki 1971 Bukówiec Górny
16 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra
17 DAWID MIASKOWSKI 1980 leszno MIASEK TEAM
18 Dominik Zając 1976 Błotnica
19 Dominika Holewczyńska 1983 Kaszczor
20 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
21 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo
22 Hanna Grzelczyk 1969 Czempin -
23 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
24 Ireneusz Piasecki 1941 Czempiń -
25 Iwona Wspaniała 1980 Serby Team Cross Straceńców Głogów
26 Jacek Adamczak 1953 LESZNO
27 Jacek Szymyślik 1977 Leszno
28 Jakub Wróbel 1992 Głogów BiegamBoLubię Głogów
29 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo
30 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team
31 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki
32 JOLANTA KRAMARCZYK 1962 Leszno
33 Kacper Kmiecik 2003 Błocko Wolsztyńska Akademia Biegowa/#FeiferTeam
34 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party
35 Kamila Wojniusz 1991 Darłowo Feifer Team
36 Karol Seidel 1981 Kaszczor
37 Katarzyna Nowak 1983 Leszno
38 Katarzyna Pollak-Zdanowska 1979 Kaszczor
39 KINGA ZIELIŃSKA 1973 STARE OBORZYSKA OKFiR Śmigiel
40 Krzysztof Stanek 1978 Górsko
41 Krzysztof Śliwiński 1977 Jezierzyce Koscielne
42 Krzysztofa Kwaczyńska 1980 Kaszczor
43 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców Głogów
44 Lidia Kasperska 1977 Przemęt
45 Lucyna Piasecka 1978 Kaszczor Kaszczor biega
46 Maciej Rosa 1991 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
47 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
48 Magdalena Tauchert 1979 Leszno
49 Marcin Koziołek 1975 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
50 Marcin Wróblewski 1979 Leszno Mykam po zatorzu
51 Marek Górny 1955 Święciechowa # DRUŻYNA SZPIKU
52 Marek Zaradny 1975 Dębsko
53 Marek Wąsowicz 1976 Włoszakowice Klub Biegających Leśników
54 Marek Kmiecik 1981 Wolsztyn
55 Marta Łabińska 1993 Śmigiel
56 Marta Woźna 1982 Perkowo Sokół Perkowo
57 Marzena Stanek 1978 Górsko
58 MATEUSZ MIŚ 1982 SŁAWA Sława
59 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
60 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
61 Małgorzata Kajdas 1980 Sława Sława
62 Michał Marcinek 1973 Bukówiec Górny
63 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno
64 Michał Kuleczka 1999 Grodzisk Wielkopolski
65 Michał Szkudlarek 1933 Śmigiel OKFiR Śmigiel
66 Michał Kaczor 1990 Radomierz Radomierz
67 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo
68 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
69 Monika Nowaczyk 1979 Błotnica
70 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
71 Patrycja Dąbkowska 1977 Barchlin
72 Paulina Pawliczak 1987 Rostarzewo
73 Paweł Barszowski 1970 Leszno Jerzyk Team 64-sto
74 Paweł Wałkiewicz 1982 Leszno
75 Piotr Kominowski 1953 Poznań BBL
76 Radosław Kmiecik 1980 Rakoniewice
77 Rafał Ratajczak 1983 Wolsztyn
78 Remigiusz Graf 1969 Leszno Turbo Run Leszno
79 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
80 Renata Zając 1975 Błotnica
81 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
82 Roman Kicinski 1954 Perkowo
83 Sebastian Golec 1998 Dąbcze
84 Sebastian Sielągowski 1979 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
85 SZCZEPAN ZACHARCZUK 1958 WSCHOWA
86 Szymon Kuraś 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
87 Szymon Zeiske 1984 Przemęt
88 Sławomir Maćkowiak 1970 Rydzyna Run Team Rydzyna
89 Sławomir Woźny 1982 Perkowo Sokół Perkowo
90 Tadeusz Kwiatkowski 1951 Przemet Wolsztynski Klub Biegowy
91 Tomasz Pohl 1990 Przemęt
92 Tomasz Kaźmierczak 1976 Leszno T-MAKS
93 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam
94 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice
95 Tomasz Kasperski 1977 Przemęt
96 Tomasz Staniszczak 1983 Przemęt #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan
97 Tomek Pawłowski 1986 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
98 Weronika Chałupka 1987 Wschowa Szoguny Krzycko Wielkie
99 Łukasz Stachowiak 1980 Wilkowice Lucky Luki/ SKS Sokolik Bukówiec Górny
100 Łukasz Marciniak 1976 Włoszakowice