Lista startowa - Bieg im. Edwarda Kusika - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Michał Szkudlarek 1933 Śmigiel OKFiR Śmigiel
2 Ireneusz Piasecki 1941 Czempiń -
3 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
4 Tadeusz Kwiatkowski 1951 Przemet Wolsztynski Klub Biegowy
5 Piotr Kominowski 1953 Poznań BBL
6 Jacek Adamczak 1953 LESZNO
7 Bronisław Sikora 1954 Leszno LKB Amator Leszno
8 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM
9 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
10 Roman Kicinski 1954 Perkowo
11 Marek Górny 1955 Święciechowa # DRUŻYNA SZPIKU
12 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
13 SZCZEPAN ZACHARCZUK 1958 WSCHOWA
14 Andrzej Świętek 1959 Leszno TG Sokół Bukówiec Górny
15 JOLANTA KRAMARCZYK 1962 Leszno
16 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team
17 Hanna Grzelczyk 1969 Czempin -
18 Remigiusz Graf 1969 Leszno Turbo Run Leszno
19 Paweł Barszowski 1970 Leszno Jerzyk Team 64-sto
20 Sławomir Maćkowiak 1970 Rydzyna Run Team Rydzyna
21 Dariusz Sieracki 1971 Bukówiec Górny
22 Barbara Ścigała 1971 Radomierz
23 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
24 KINGA ZIELIŃSKA 1973 STARE OBORZYSKA OKFiR Śmigiel
25 Michał Marcinek 1973 Bukówiec Górny
26 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam
27 Marcin Koziołek 1975 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
28 Renata Zając 1975 Błotnica
29 Marek Zaradny 1975 Dębsko
30 Łukasz Marciniak 1976 Włoszakowice
31 Marek Wąsowicz 1976 Włoszakowice Klub Biegających Leśników
32 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
33 Agata Barszowska 1976 Leszno Real 64-100
34 Dominik Zając 1976 Błotnica
35 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców Głogów
36 Tomasz Kaźmierczak 1976 Leszno T-MAKS
37 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo
38 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki
39 Lidia Kasperska 1977 Przemęt
40 Krzysztof Śliwiński 1977 Jezierzyce Koscielne
41 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno
42 Patrycja Dąbkowska 1977 Barchlin
43 Tomasz Kasperski 1977 Przemęt
44 Jacek Szymyślik 1977 Leszno
45 Lucyna Piasecka 1978 Kaszczor Kaszczor biega
46 Marzena Stanek 1978 Górsko
47 Krzysztof Stanek 1978 Górsko
48 Danuta UJEJSKA 1978 ŚWIĘCIECHOWA LesznoBiega
49 Sebastian Sielągowski 1979 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
50 Monika Nowaczyk 1979 Błotnica
51 Magdalena Tauchert 1979 Leszno
52 Marcin Wróblewski 1979 Leszno Mykam po zatorzu
53 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
54 Katarzyna Pollak-Zdanowska 1979 Kaszczor
55 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo
56 Krzysztofa Kwaczyńska 1980 Kaszczor
57 Radosław Kmiecik 1980 Rakoniewice
58 Małgorzata Kajdas 1980 Sława Sława
59 DAWID MIASKOWSKI 1980 leszno MIASEK TEAM
60 Iwona Wspaniała 1980 Serby Team Cross Straceńców Głogów
61 Łukasz Stachowiak 1980 Wilkowice Lucky Luki/ SKS Sokolik Bukówiec Górny
62 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
63 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo
64 Marek Kmiecik 1981 Wolsztyn
65 Szymon Kuraś 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
66 Karol Seidel 1981 Kaszczor
67 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party
68 Paweł Wałkiewicz 1982 Leszno
69 Adrian Wojniusz 1982 Darłowo Feifer Team
70 Sławomir Woźny 1982 Perkowo Sokół Perkowo
71 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
72 MATEUSZ MIŚ 1982 SŁAWA Sława
73 Marta Woźna 1982 Perkowo Sokół Perkowo
74 Rafał Ratajczak 1983 Wolsztyn
75 Katarzyna Nowak 1983 Leszno
76 Tomasz Staniszczak 1983 Przemęt #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan
77 Dominika Holewczyńska 1983 Kaszczor
78 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
79 Szymon Zeiske 1984 Przemęt
80 Agnieszka Wrzos 1984 Kaszczor
81 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice
82 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra
83 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
84 Tomek Pawłowski 1986 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
85 Weronika Chałupka 1987 Wschowa Szoguny Krzycko Wielkie
86 Paulina Pawliczak 1987 Rostarzewo
87 Michał Kaczor 1990 Radomierz Radomierz
88 Tomasz Pohl 1990 Przemęt
89 Damian Mikołajewicz 1990 Leszno
90 Maciej Rosa 1991 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
91 Kamila Wojniusz 1991 Darłowo Feifer Team
92 Jakub Wróbel 1992 Głogów BiegamBoLubię Głogów
93 Marta Łabińska 1993 Śmigiel
94 Arkadiusz Piętka 1995 Sława
95 Anna Bajon 1997 Włoszakowice
96 Aron Frankowski 1997 Zaborówiec
97 Sebastian Golec 1998 Dąbcze
98 Michał Kuleczka 1999 Grodzisk Wielkopolski
99 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
100 Kacper Kmiecik 2003 Błocko Wolsztyńska Akademia Biegowa/#FeiferTeam