Lista startowa - Bieg im. Edwarda Kusika - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
2 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice
3 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo
4 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo
5 Marek Zaradny 1975 Dębsko
6 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo
7 Patrycja Dąbkowska 1977 Barchlin
8 Katarzyna Pollak-Zdanowska 1979 Kaszczor
9 Magdalena Tauchert 1979 Leszno
10 Renata Zając 1975 Błotnica
11 JOLANTA KRAMARCZYK 1962 Leszno
12 Szymon Zeiske 1984 Przemęt
13 Tomasz Kasperski 1977 Przemęt
14 Dominik Zając 1976 Błotnica
15 SZCZEPAN ZACHARCZUK 1958 WSCHOWA
16 Paweł Wałkiewicz 1982 Leszno
17 Jacek Szymyślik 1977 Leszno
18 Damian Mikołajewicz 1990 Leszno
19 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra
20 Marzena Stanek 1978 Górsko
21 Krzysztof Śliwiński 1977 Jezierzyce Koscielne
22 Marek Kmiecik 1981 Wolsztyn
23 Krzysztof Stanek 1978 Górsko
24 Karol Seidel 1981 Kaszczor
25 Roman Kicinski 1954 Perkowo
26 Jacek Adamczak 1953 LESZNO
27 Paulina Pawliczak 1987 Rostarzewo
28 Michał Marcinek 1973 Bukówiec Górny
29 Łukasz Marciniak 1976 Włoszakowice
30 Marta Łabińska 1993 Śmigiel
31 Dominika Holewczyńska 1983 Kaszczor
32 Radosław Kmiecik 1980 Rakoniewice
33 Dariusz Sieracki 1971 Bukówiec Górny
34 Katarzyna Nowak 1983 Leszno
35 Arkadiusz Piętka 1995 Sława
36 Tomasz Pohl 1990 Przemęt
37 Aron Frankowski 1997 Zaborówiec
38 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
39 Lidia Kasperska 1977 Przemęt
40 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
41 Krzysztofa Kwaczyńska 1980 Kaszczor
42 Barbara Ścigała 1971 Radomierz
43 Rafał Ratajczak 1983 Wolsztyn
44 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
45 Monika Nowaczyk 1979 Błotnica
46 Sebastian Golec 1998 Dąbcze
47 Anna Bajon 1997 Włoszakowice
48 Agnieszka Wrzos 1984 Kaszczor
49 Michał Kuleczka 1999 Grodzisk Wielkopolski
50 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
51 Szymon Kuraś 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
52 Hanna Grzelczyk 1969 Czempin -
53 Ireneusz Piasecki 1941 Czempiń -
54 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team
55 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
56 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
57 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki
58 Piotr Kominowski 1953 Poznań BBL
59 DAWID MIASKOWSKI 1980 leszno MIASEK TEAM
60 Michał Szkudlarek 1933 Śmigiel OKFiR Śmigiel
61 KINGA ZIELIŃSKA 1973 STARE OBORZYSKA OKFiR Śmigiel
62 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM
63 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
64 Tomasz Kaźmierczak 1976 Leszno T-MAKS
65 Marek Wąsowicz 1976 Włoszakowice Klub Biegających Leśników
66 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam
67 Bronisław Sikora 1954 Leszno LKB Amator Leszno
68 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
69 Tadeusz Kwiatkowski 1951 Przemet Wolsztynski Klub Biegowy
70 Marcin Koziołek 1975 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
71 Marta Woźna 1982 Perkowo Sokół Perkowo
72 Sławomir Woźny 1982 Perkowo Sokół Perkowo
73 Maciej Rosa 1991 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
74 Tomek Pawłowski 1986 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
75 Marcin Wróblewski 1979 Leszno Mykam po zatorzu
76 Marek Górny 1955 Święciechowa # DRUŻYNA SZPIKU
77 Danuta UJEJSKA 1978 ŚWIĘCIECHOWA LesznoBiega
78 Michał Kaczor 1990 Radomierz Radomierz
79 Lucyna Piasecka 1978 Kaszczor Kaszczor biega
80 Jakub Wróbel 1992 Głogów BiegamBoLubię Głogów
81 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party
82 Małgorzata Kajdas 1980 Sława Sława
83 MATEUSZ MIŚ 1982 SŁAWA Sława
84 Weronika Chałupka 1987 Wschowa Szoguny Krzycko Wielkie
85 Sebastian Sielągowski 1979 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
86 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
87 Remigiusz Graf 1969 Leszno Turbo Run Leszno
88 Andrzej Świętek 1959 Leszno TG Sokół Bukówiec Górny
89 Paweł Barszowski 1970 Leszno Jerzyk Team 64-sto
90 Tomasz Staniszczak 1983 Przemęt #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan
91 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców Głogów
92 Iwona Wspaniała 1980 Serby Team Cross Straceńców Głogów
93 Agata Barszowska 1976 Leszno Real 64-100
94 Łukasz Stachowiak 1980 Wilkowice Lucky Luki/ SKS Sokolik Bukówiec Górny
95 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno
96 Kamila Wojniusz 1991 Darłowo Feifer Team
97 Adrian Wojniusz 1982 Darłowo Feifer Team
98 Kacper Kmiecik 2003 Błocko Wolsztyńska Akademia Biegowa/#FeiferTeam
99 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
100 Sławomir Maćkowiak 1970 Rydzyna Run Team Rydzyna