Lista startowa - Bieg im. Edwarda Kusika - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Jacek Adamczak 1953 LESZNO
2 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice
3 Anna Bajon 1997 Włoszakowice
4 Agata Barszowska 1976 Leszno Real 64-100
5 Paweł Barszowski 1970 Leszno Jerzyk Team 64-sto
6 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno
7 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo
8 Weronika Chałupka 1987 Wschowa Szoguny Krzycko Wielkie
9 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
10 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
11 Patrycja Dąbkowska 1977 Barchlin
12 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM
13 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
14 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
15 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team
16 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra
17 Aron Frankowski 1997 Zaborówiec
18 Sebastian Golec 1998 Dąbcze
19 Marek Górny 1955 Święciechowa # DRUŻYNA SZPIKU
20 Remigiusz Graf 1969 Leszno Turbo Run Leszno
21 Hanna Grzelczyk 1969 Czempin -
22 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo
23 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo
24 Dominika Holewczyńska 1983 Kaszczor
25 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
26 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
27 Michał Kaczor 1990 Radomierz Radomierz
28 Małgorzata Kajdas 1980 Sława Sława
29 Lidia Kasperska 1977 Przemęt
30 Tomasz Kasperski 1977 Przemęt
31 Tomasz Kaźmierczak 1976 Leszno T-MAKS
32 Roman Kicinski 1954 Perkowo
33 Marek Kmiecik 1981 Wolsztyn
34 Kacper Kmiecik 2003 Błocko Wolsztyńska Akademia Biegowa/#FeiferTeam
35 Radosław Kmiecik 1980 Rakoniewice
36 Piotr Kominowski 1953 Poznań BBL
37 Marcin Koziołek 1975 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
38 JOLANTA KRAMARCZYK 1962 Leszno
39 Michał Kuleczka 1999 Grodzisk Wielkopolski
40 Szymon Kuraś 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
41 Krzysztofa Kwaczyńska 1980 Kaszczor
42 Tadeusz Kwiatkowski 1951 Przemet Wolsztynski Klub Biegowy
43 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party
44 Sławomir Maćkowiak 1970 Rydzyna Run Team Rydzyna
45 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki
46 Michał Marcinek 1973 Bukówiec Górny
47 Łukasz Marciniak 1976 Włoszakowice
48 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
49 DAWID MIASKOWSKI 1980 leszno MIASEK TEAM
50 Damian Mikołajewicz 1990 Leszno
51 MATEUSZ MIŚ 1982 SŁAWA Sława
52 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
53 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam
54 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
55 Monika Nowaczyk 1979 Błotnica
56 Katarzyna Nowak 1983 Leszno
57 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
58 Paulina Pawliczak 1987 Rostarzewo
59 Tomek Pawłowski 1986 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
60 Lucyna Piasecka 1978 Kaszczor Kaszczor biega
61 Ireneusz Piasecki 1941 Czempiń -
62 Arkadiusz Piętka 1995 Sława
63 Tomasz Pohl 1990 Przemęt
64 Katarzyna Pollak-Zdanowska 1979 Kaszczor
65 Rafał Ratajczak 1983 Wolsztyn
66 Maciej Rosa 1991 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice
67 Barbara Ścigała 1971 Radomierz
68 Karol Seidel 1981 Kaszczor
69 Sebastian Sielągowski 1979 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
70 Dariusz Sieracki 1971 Bukówiec Górny
71 Bronisław Sikora 1954 Leszno LKB Amator Leszno
72 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
73 Krzysztof Śliwiński 1977 Jezierzyce Koscielne
74 Łukasz Stachowiak 1980 Wilkowice Lucky Luki/ SKS Sokolik Bukówiec Górny
75 Marzena Stanek 1978 Górsko
76 Krzysztof Stanek 1978 Górsko
77 Tomasz Staniszczak 1983 Przemęt #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan
78 Andrzej Świętek 1959 Leszno TG Sokół Bukówiec Górny
79 Michał Szkudlarek 1933 Śmigiel OKFiR Śmigiel
80 Jacek Szymyślik 1977 Leszno
81 Magdalena Tauchert 1979 Leszno
82 Danuta UJEJSKA 1978 ŚWIĘCIECHOWA LesznoBiega
83 Marek Wąsowicz 1976 Włoszakowice Klub Biegających Leśników
84 Paweł Wałkiewicz 1982 Leszno
85 Kamila Wojniusz 1991 Darłowo Feifer Team
86 Adrian Wojniusz 1982 Darłowo Feifer Team
87 Marta Woźna 1982 Perkowo Sokół Perkowo
88 Sławomir Woźny 1982 Perkowo Sokół Perkowo
89 Jakub Wróbel 1992 Głogów BiegamBoLubię Głogów
90 Marcin Wróblewski 1979 Leszno Mykam po zatorzu
91 Agnieszka Wrzos 1984 Kaszczor
92 Iwona Wspaniała 1980 Serby Team Cross Straceńców Głogów
93 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców Głogów
94 SZCZEPAN ZACHARCZUK 1958 WSCHOWA
95 Renata Zając 1975 Błotnica
96 Dominik Zając 1976 Błotnica
97 Marek Zaradny 1975 Dębsko
98 Szymon Zeiske 1984 Przemęt
99 KINGA ZIELIŃSKA 1973 STARE OBORZYSKA OKFiR Śmigiel
100 Marta Łabińska 1993 Śmigiel