Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
201 Urszula Gawron 1983 Trzcianka nie
202 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka nie
203 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka 1973 nie
204 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
205 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie
206 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie
207 Jakub Mumot 1995 Wieleń tak
208 Robert Stołowski 1976 Wieleń nie
209 Jakub Kowal 1995 Wieleń tak
210 Oskar Godawa 2005 Wieleń nie
211 Marlena Stołowska 1978 Wieleń nie
212 Artur Dziadosz 1975 Wieleń tak
213 Mikołaj Piotrowicz 1999 Wieleń Team Patria-Top tak
214 Marta Dziadosz 1980 Wieleń Thule Team nie
215 Antoni Spychalski 2003 Wieleń nie
216 Dawid Kiciński 1978 Wieleń Team Patria-Top nie
217 Paulina Kicińska 1979 Wieleń Team Patria-Top nie
218 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team nie
219 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
220 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki nie
221 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl nie
222 Maciej Soloch 1991 Wronki Kenijczycy Wronki nie
223 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
224 Marcin Grzemski 1989 Wronki Kenijczycy Wronki nie
225 Marcin Palicki 1992 Wysoka nie
226 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN / CHTR nie
227 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
228 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
229 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie
230 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały nie