Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.sortuj malejąco
201 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie
202 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
203 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji nie
204 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
205 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
206 Marcin Grzemski 1989 Wronki Kenijczycy Wronki nie
207 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie
208 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
209 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie
210 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek HRmax Barlinek nie
211 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie
212 Joanna Cichowska 1994 Ostróda nie
213 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie
214 Mariusz Ciechanowicz 1982 Krzyż Wielkopolski nie
215 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI nie
216 Janusz Rybicki 1950 Police nie
217 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie
218 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów nie
219 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
220 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
221 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
222 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
223 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
224 Jakub Mumot 1995 Wieleń tak
225 Jakub Kowal 1995 Wieleń tak
226 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. tak
227 Artur Dziadosz 1975 Wieleń tak
228 Mikołaj Piotrowicz 1999 Wieleń Team Patria-Top tak
229 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski tak
230 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn tak