Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
201 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie
202 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie
203 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód nie
204 Magdalena Cebernik 1984 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
205 Tomasz Chełkowski 1964 Sieraków Rozbiegany Lwówek nie
206 Tomasz Ostajewski 1975 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
207 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
208 mariusz sikora 1977 piłka sołectwo piłka nie
209 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
210 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
211 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
212 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
213 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie Biegam bo lubię STRZELCE KRAJEŃSKIE nie
214 Bartosz Wysocki 1990 Drezdenko Fizjoterapia Bartosz Wysocki nie
215 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence nie
216 Piotr Nieziołek 1953 Marianowo SAUNA PBN nie
217 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki nie
218 Maciej Soloch 1991 Wronki Kenijczycy Wronki nie
219 Marcin Grzemski 1989 Wronki Kenijczycy Wronki nie
220 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki nie
221 Łukasz Marchel 1980 Piła Dogadani. pl nie
222 Dawid Kiciński 1978 Wieleń Team Patria-Top nie
223 Paulina Kicińska 1979 Wieleń Team Patria-Top nie
224 Mikołaj Piotrowicz 1999 Wieleń Team Patria-Top tak
225 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN Gubin nie
226 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Szymanowski Team 17 WBZ nie
227 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN / CHTR nie
228 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie nie
229 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Kettler Polska nie
230 Tomasz Wroblewski 1981 Drezdenko Strop nie