Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
201 Łukasz Dobkiewicz 1987 KWILCZ nie
202 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
203 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp nie
204 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
205 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
206 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
207 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
208 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
209 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
210 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo nie
211 ANNA CZARNKOWSKA 1986 Mieczewo nie
212 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie
213 Mariusz Ciechanowicz 1982 Krzyż Wielkopolski nie
214 Joanna Cichowska 1994 Ostróda nie
215 Tomasz Chełkowski 1964 Sieraków Rozbiegany Lwówek nie
216 Magdalena Cebernik 1984 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
217 roman bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji nie
218 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek HRmax Barlinek nie
219 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
220 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
221 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie
222 Jakub Borek 1990 Barlinek HRmax Barlinek nie
223 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Kettler Polska nie
224 GRZEGORZ BOCK 1965 KRZYŻ K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
225 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN Gubin nie
226 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD nie
227 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. tak
228 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team nie
229 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka nie
230 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie