Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
2 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN Witkowski Running Team nie
3 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
4 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj nie
5 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
6 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO nie
7 Marcin Zagórny 1988 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzańskie nie
8 Marta Włodarczyk 1983 Szamotuły KB Szamotuły nie
9 Bartosz Wysocki 1990 Drezdenko Fizjoterapia Bartosz Wysocki nie
10 Tomasz Wroblewski 1981 Drezdenko Strop nie
11 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
12 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence nie
13 Maciej Woźniak 1971 Pniewy nie
14 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo nie
15 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy Biegacze Józefa Noji nie
16 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie
17 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
18 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
19 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki nie
20 Anna Weber 1992 Sieraków nie
21 Mateusz Wawrzyniak 1997 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
22 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków nie
23 Artur Ufnal 1984 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
24 Anna Ufnal 1992 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
25 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie Biegam bo lubię STRZELCE KRAJEŃSKIE nie
26 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega nie
27 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl nie
28 Alicja Szturmińska 1988 Przebędowo nie
29 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM nie
30 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
31 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie
32 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ /PCH_RUN nie
33 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna nie
34 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna nie
35 Robert Stołowski 1976 Wieleń nie
36 Marlena Stołowska 1978 Wieleń nie
37 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
38 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie
39 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
40 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek nie
41 Antoni Spychalski 2003 Wieleń nie
42 Maciej Soloch 1991 Wronki Kenijczycy Wronki nie
43 Adam Ślęzak 1989 Elbląg OSP POGRODZIE nie
44 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie
45 Robert Sikora 1962 Moczkowo nie
46 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
47 mariusz sikora 1977 piłka sołectwo piłka nie
48 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła nie
49 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
50 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji nie
51 Janusz Rybicki 1950 Police nie
52 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa nie
53 Damian Rutkowski 1989 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
54 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie
55 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie
56 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów nie
57 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka nie
58 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie nie
59 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek nie
60 Patrycja Ratajczak 2002 Kałądek nie
61 Adam Ratajczak 1973 Lubasz nie
62 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek nie
63 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
64 Rafał Pyrz 1982 Krzyż Wlkp. nie
65 Małgorzata Pyrz 1978 Krzyż Wielkopolski nie
66 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project nie
67 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka 1973 nie
68 Mikołaj Piotrowicz 1999 Wieleń Team Patria-Top tak
69 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
70 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
71 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
72 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
73 Agata Piątek 2000 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
74 Rafał Piasecki 1977 Piła nie
75 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski tak
76 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
77 Marcin Palicki 1992 Wysoka nie
78 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Szymanowski Team 17 WBZ nie
79 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
80 Tomasz Ostajewski 1975 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
81 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski nie
82 Dariusz Nowak 1983 Drezdenko nie
83 Bartłomiej Nowak 1974 Piła Sailing Team Ferajna nie
84 Sebastian Nowak 1990 Rosko nie
85 Piotr Nieziołek 1953 Marianowo SAUNA PBN nie
86 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
87 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
88 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna nie
89 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie
90 Jakub Mumot 1995 Wieleń tak
91 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team nie
92 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
93 Tomasz Molenda 1982 Krzyż Wielkopolski nie
94 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie
95 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód nie
96 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
97 Jacek Melon 1976 Jastrowie nie
98 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski nie
99 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI nie
100 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie
101 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
102 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
103 Łukasz Marchel 1980 Piła Dogadani. pl nie
104 Jolanta Malicka 1978 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
105 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team nie
106 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp nie
107 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp nie
108 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie
109 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna nie
110 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
111 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski nie
112 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM nie
113 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie
114 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski nie
115 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka nie
116 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły nie
117 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów wlkp. Wierzbicki Runing Project nie
118 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuly KB Szamotuły nie
119 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna nie
120 Natalia Kuchcik 1988 Rokietnica nie
121 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
122 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
123 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom nie
124 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
125 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie
126 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie
127 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie nie
128 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH_RUN nie
129 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie
130 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie
131 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
132 Jakub Kowal 1995 Wieleń tak
133 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie
134 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
135 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko nie
136 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
137 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN / CHTR nie
138 Sławomir Kmieć 1976 Lubasz KAMA Run Czarnków nie
139 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały nie
140 Monika Klessa 1978 Trzcianka nie
141 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
142 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
143 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
144 Dawid Kiciński 1978 Wieleń Team Patria-Top nie
145 Paulina Kicińska 1979 Wieleń Team Patria-Top nie
146 Maria Kawiorska-Duda 1956 PSZCZEW nie
147 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
148 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
149 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
150 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
151 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
152 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
153 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły nie
154 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki nie
155 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie
156 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
157 Robert Helak 1973 Średnica nie
158 Małgorzata Helak 1981 Czarnków nie
159 Dobromiła Haj 1975 Buk nie
160 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
161 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały nie
162 Adam Guderski 1994 Poznań nie
163 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie
164 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie
165 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK nie
166 Marcin Grzemski 1989 Wronki Kenijczycy Wronki nie
167 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU nie
168 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
169 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
170 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie
171 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie
172 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
173 Aleksandra Goll 1989 Krzyż Wielkopolski nie
174 Oskar Godawa 2005 Wieleń nie
175 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wlkp. nie
176 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka nie
177 Urszula Gawron 1983 Trzcianka nie
178 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków nie
179 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
180 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
181 Martyna Gapska 1998 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
182 Krystyna Gapska 1973 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
183 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
184 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji nie
185 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
186 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
187 Piotr Filipek 1982 Drezdenko nie
188 Mirosław Fąs 1967 Piła nie
189 Magdalena Długa 1984 Tarnówka nie
190 Beata Dziubińska 1988 Sieraków nie
191 Artur Dziadosz 1975 Wieleń tak
192 Marta Dziadosz 1980 Wieleń Thule Team nie
193 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
194 Jadwiga Duda 1958 Szamotuły KB Szamotuły nie
195 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
196 Szymon Drożdż 1993 Piła Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji nie
197 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn tak
198 Tomasz Drążkowski 2002 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek nie
199 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
200 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie