Lista startowa - VII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 250
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
201 Marcin Małecki 1986 Drezdenko
202 Dominik Kowal 1998 Drezdenko 66530 CLOTH TRI
203 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
204 Piotr Majzlik 1982 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
205 Michalina Mileszko 2000 Drezdenko
206 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
207 Joanna Kaczmarek 1965 Drezdenko
208 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
209 Paweł Dymek 1980 Drawsko K.B AKTYWNI KRZYŻ WLKP
210 Radoslaw Dominiak 1988 Drawsko
211 Adrian Szmuga 2006 Drawsko
212 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia
213 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn # Biegacze Józefa Noji
214 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn Akademia Drawsko
215 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn # Biegacze Józefa Noji
216 Agata Piątek 2000 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji
217 Sylwester BAZIMIEROWSKI 1971 Dolaszewo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
218 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
219 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
220 Maciej Haremza 1984 Daszewice #zaliniametyteam
221 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
222 RYSZARD PILAWSKI 1974 Czarnków KAMA Run Czarnków
223 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków
224 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków
225 Artur Czechowski 1986 Czarnków
226 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCH RUN
227 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
228 Maurycy Padyasek 2005 Chodzież ChTR / PCH_RUN
229 Łukasz Dobrychłop 1987 Chodzież PCH_RUN
230 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN
231 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN
232 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież PCH_RUN
233 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN
234 Piotr Sroka 1990 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
235 Bartosz Płudowski 1984 Chodzież PCH_RUN
236 Miroslaw Kryk 1986 Chodzież AKTYWNY MARGONIN
237 Dominika Płudowska 1991 Chodzież PCH_RUN
238 Magdalena Muchel 1982 Chełst Akademia Drawsko
239 Sławomir Muchel 1981 Chełst Akademia Drawsko
240 Piotr Rajewski 1986 Bytkowo
241 Dobromiła Haj 1975 Buk
242 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki
243 Maciej Kowalczyk krzyscin 1981 Budzyń Budzyńskie Dziki
244 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
245 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki
246 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
247 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek
248 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK
249 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
250 Robert Sikora 1962 Barlinek HRmax Barlinek