Lista startowa - VII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 250
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS
2 Krzysztof Jagodziński 1994 Łobżenica
3 Bartosz Fąs 1987 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
4 Anna Zielińska 1972 Łobez Trucht Łobez
5 Zygmunt Draczyński 1948 Łobez Trucht Łobez
6 Krzysztof Zięba 1985 Złotów
7 Magdalena Długa 1984 Zlotow biegam
8 Filip Bajan 1993 Zielona Góra LAB-BUD.COM
9 Ilona Nogajewska 1994 Zębowo Rozbiegany Lwówek
10 Marta Lisek 1998 Zębowo Rozbiegany Lwówek
11 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN
12 Marcin Palicki 1992 Wysoka kalinowskiteam UKL Ósemka Police
13 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
14 Mateusz Rodewald 1993 Wronki
15 Jagoda Ziomek 1997 Witnica Wierzbicki Running Project
16 Paweł Berg 1980 Wieleń
17 Łukasz Garsztka 1981 Wieleń
18 Marta Panuś 1991 Wieleń
19 Patryk Tomkowiak 1995 Wieleń
20 Sara Stochaj 1995 Wieleń Thule Group
21 Robert Stołowski 1976 Wieleń
22 Marcin Organka 1979 Węgorzyno Trucht Łobez
23 Darek Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun
24 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team TERMINATORun
25 Karolina Wylegała 1998 Ujście Team Ujście
26 Joanna Woźniak 1983 Trzebiatów MLUKS Trzebiatów
27 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka
28 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Zasapani Hydro
29 Paulina Gintrowska 1989 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka
30 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
31 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka
32 Iwona Łotyszonek 1992 Trzcianka Hydro Zasapani Trzcianka
33 Jarosław Wieczorek 1976 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
34 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM
35 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
36 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka
37 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka 3:33 TEAM
38 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 TEAM
39 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM
40 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka
41 Paweł Żyliński 1991 Trzcianka
42 Jakub Woldan 1987 Trzcianka
43 Ewa Bylewska 1974 Trzcianka 3:33 TEAM
44 Witold Mąka 1990 Trzcianka 3:33 TEAM
45 Bartosz Czapliński 1992 Trzcianka BPM
46 Marcin Żyliński 1995 Trzcianka Mg Running Team Trzcianka
47 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka Zasapani Hydro
48 Urszula Gawron 1983 Trzcianka
49 Katarzyna Żebrowska 1967 Trzcianka
50 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka Budzyńskie Dziki
51 Tadeusz Plata 1951 Szczecin maratonczyk team szczecin
52 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO
53 JERRY DOBOSZ 1972 Szczecin KenyanRUN.com
54 Magda Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły
55 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
56 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuły KB Szamotuły
57 Wiktoria Florkiewicz 2003 Szamotuły KB Szamotuly
58 Jadwiga Duda-Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
59 Anna Florkiewicz 1979 Szamotuły KB Szamotuły
60 Krzysztof Kozikowski 1978 Szamotuły KB-Szamotuły
61 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły
62 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły
63 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
64 Emil Baczyński 1992 Strzelce Krajeńskie
65 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie FSD RUN
66 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
67 BENEDYKT TWARDOSZ 1982 Strzelce Krajeńskie FSD RUN DREZDENKO
68 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica
69 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
70 Małgorzata Filipienko 1967 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
71 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
72 Tomasz Kurkiewicz 1990 Stare Kurowo
73 SEBASTIAN ŁUKASZEWSKI 1979 Stara Dąbrowa Stargardzki Klub Lekkoatletyczny STARGARD
74 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna
75 Marek Szuta 1966 Sarbka KAMA Run Czarnków
76 Czesław Żywicki 1969 Rzepin
77 Sebastian Nowak 1990 Rosko
78 Jakub Chudzicki 1989 Rosko
79 Maksymilian Panek 1993 Rosko
80 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków
81 Bartłomiej Okoński 1994 Rokietnica
82 Tadeusz Razik 1952 Rawicz -
83 Marcin Zagorny 1988 Radnica kalinowskiteam UKL Ósemka Police
84 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko Braciak Team
85 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków
86 Justyna Kozłowska 2005 Poznań #BIEGACZE
87 Marcin Kozłowski 1979 Poznań #BIEGACZE
88 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
89 Janusz Rybicki 1950 Police
90 Ryszard Wasielewski 1956 POLICE
91 Paulina Wasielewska 1997 Police kalinowskiteam UKL Ósemka Police
92 Maciej Łucyk 1983 Poklatki
93 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy # Biegacze Józefa Noji
94 roman bździel 1965 piłka # Biegacze Józefa Noji
95 Jerzy Lajter 1950 Piła 4 Run Team Piła
96 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna
97 Jarosław Hryncewicz 1976 Piła
98 Łukasz Marchel 1980 Piła
99 Adam Szymanek 1968 Piła
100 Kamil Szymanek 1995 Piła Iskra Krajenka