Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK nie
2 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek nie
3 Jakub Borek 1990 Barlinek HRmax Barlinek nie
4 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie
5 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek HRmax Barlinek nie
6 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko nie
7 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie
8 Dobromiła Haj 1975 Buk nie
9 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team nie
10 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ /PCH_RUN nie
11 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie
12 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH_RUN nie
13 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie
14 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie
15 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN Witkowski Running Team nie
16 Artur Ufnal 1984 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
17 Anna Ufnal 1992 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
18 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
19 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków nie
20 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie
21 Małgorzata Helak 1981 Czarnków nie
22 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
23 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
24 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
25 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
26 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
27 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn tak
28 Agata Piątek 2000 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
29 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
30 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie
31 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
32 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
33 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
34 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
35 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
36 Dariusz Nowak 1983 Drezdenko nie
37 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD nie
38 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
39 Bartosz Wysocki 1990 Drezdenko Fizjoterapia Bartosz Wysocki nie
40 Piotr Filipek 1982 Drezdenko nie
41 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
42 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód nie
43 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
44 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
45 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
46 Tomasz Wroblewski 1981 Drezdenko Strop nie
47 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
48 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
49 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
50 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji nie
51 Adam Ślęzak 1989 Elbląg OSP POGRODZIE nie
52 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie nie
53 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project nie
54 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie
55 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Szymanowski Team 17 WBZ nie
56 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
57 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
58 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski nie
59 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie
60 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów nie
61 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp nie
62 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp nie
63 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów wlkp. Wierzbicki Runing Project nie
64 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM nie
65 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
66 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN Gubin nie
67 Jacek Melon 1976 Jastrowie nie
68 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek nie
69 Patrycja Ratajczak 2002 Kałądek nie
70 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek nie
71 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo nie
72 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence nie
73 Marcin Zagórny 1988 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzańskie nie
74 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
75 Martyna Gapska 1998 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
76 Krystyna Gapska 1973 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
77 GRZEGORZ BOCK 1965 KRZYŻ K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
78 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski nie
79 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
80 Aleksandra Goll 1989 Krzyż Wielkopolski nie
81 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Kettler Polska nie
82 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
83 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
84 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski nie
85 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski tak
86 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
87 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
88 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
89 Tomasz Molenda 1982 Krzyż Wielkopolski nie
90 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
91 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski nie
92 Małgorzata Pyrz 1978 Krzyż Wielkopolski nie
93 Mariusz Ciechanowicz 1982 Krzyż Wielkopolski nie
94 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
95 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp nie
96 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. tak
97 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
98 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wlkp. nie
99 Rafał Pyrz 1982 Krzyż Wlkp. nie
100 Łukasz Dobkiewicz 1987 KWILCZ nie
101 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
102 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa nie
103 Adam Ratajczak 1973 Lubasz nie
104 Sławomir Kmieć 1976 Lubasz KAMA Run Czarnków nie
105 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega nie
106 Tomasz Ostajewski 1975 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
107 Magdalena Cebernik 1984 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
108 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
109 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU nie
110 Piotr Nieziołek 1953 Marianowo SAUNA PBN nie
111 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały nie
112 ANNA CZARNKOWSKA 1986 Mieczewo nie
113 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo nie
114 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
115 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
116 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie
117 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI nie
118 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie
119 Robert Sikora 1962 Moczkowo nie
120 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
121 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
122 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie
123 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki nie
124 Joanna Cichowska 1994 Ostróda nie
125 Damian Rutkowski 1989 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
126 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
127 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
128 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
129 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
130 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
131 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
132 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
133 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
134 Szymon Drożdż 1993 Piła Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji nie
135 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna nie
136 Bartłomiej Nowak 1974 Piła Sailing Team Ferajna nie
137 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna nie
138 Łukasz Marchel 1980 Piła Dogadani. pl nie
139 Rafał Piasecki 1977 Piła nie
140 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła nie
141 Mirosław Fąs 1967 Piła nie
142 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji nie
143 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna nie
144 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna nie
145 roman bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji nie
146 mariusz sikora 1977 piłka sołectwo piłka nie
147 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy Biegacze Józefa Noji nie
148 Maciej Woźniak 1971 Pniewy nie
149 Janusz Rybicki 1950 Police nie
150 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie
151 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie
152 Adam Guderski 1994 Poznań nie
153 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie
154 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie
155 Alicja Szturmińska 1988 Przebędowo nie
156 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
157 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
158 Maria Kawiorska-Duda 1956 PSZCZEW nie
159 Natalia Kuchcik 1988 Rokietnica nie
160 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków nie
161 Sebastian Nowak 1990 Rosko nie
162 Tomasz Chełkowski 1964 Sieraków Rozbiegany Lwówek nie
163 Anna Weber 1992 Sieraków nie
164 Beata Dziubińska 1988 Sieraków nie
165 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna nie
166 Robert Helak 1973 Średnica nie
167 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj nie
168 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie
169 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie nie
170 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie Biegam bo lubię STRZELCE KRAJEŃSKIE nie
171 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie
172 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
173 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie
174 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
175 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie
176 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuly KB Szamotuły nie
177 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły nie
178 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły nie
179 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
180 Jadwiga Duda 1958 Szamotuły KB Szamotuły nie
181 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
182 Marta Włodarczyk 1983 Szamotuły KB Szamotuły nie
183 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO nie
184 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom nie
185 Tomasz Drążkowski 2002 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek nie
186 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka nie
187 Magdalena Długa 1984 Tarnówka nie
188 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka nie
189 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
190 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
191 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
192 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
193 Mateusz Wawrzyniak 1997 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
194 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team nie
195 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
196 Jolanta Malicka 1978 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
197 Monika Klessa 1978 Trzcianka nie
198 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka nie
199 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM nie
200 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie