Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.sortuj malejąco
1 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka nie
2 Maria Kawiorska-Duda 1956 PSZCZEW nie
3 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
4 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna nie
5 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
6 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek nie
7 Szymon Drożdż 1993 Piła Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji nie
8 Dariusz Nowak 1983 Drezdenko nie
9 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
10 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ /PCH_RUN nie
11 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
12 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały nie
13 Natalia Kuchcik 1988 Rokietnica nie
14 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
15 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie
16 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
17 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
18 Robert Stołowski 1976 Wieleń nie
19 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
20 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna nie
21 Bartłomiej Nowak 1974 Piła Sailing Team Ferajna nie
22 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie
23 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków nie
24 Sebastian Nowak 1990 Rosko nie
25 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski nie
26 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO nie
27 Patrycja Ratajczak 2002 Kałądek nie
28 Artur Ufnal 1984 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
29 Oskar Godawa 2005 Wieleń nie
30 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
31 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie
32 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
33 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD nie
34 Tomasz Chełkowski 1964 Sieraków Rozbiegany Lwówek nie
35 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki nie
36 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuly KB Szamotuły nie
37 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
38 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
39 Marlena Stołowska 1978 Wieleń nie
40 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły nie
41 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna nie
42 Damian Rutkowski 1989 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
43 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
44 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie nie
45 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie
46 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom nie
47 Jacek Melon 1976 Jastrowie nie
48 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie
49 Anna Weber 1992 Sieraków nie
50 Mateusz Wawrzyniak 1997 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
51 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
52 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
53 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie
54 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project nie
55 Alicja Szturmińska 1988 Przebędowo nie
56 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
57 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły nie
58 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
59 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
60 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
61 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
62 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie
63 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków nie
64 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Szymanowski Team 17 WBZ nie
65 Aleksandra Goll 1989 Krzyż Wielkopolski nie
66 Bartosz Wysocki 1990 Drezdenko Fizjoterapia Bartosz Wysocki nie
67 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy Biegacze Józefa Noji nie
68 Robert Sikora 1962 Moczkowo nie
69 Piotr Nieziołek 1953 Marianowo SAUNA PBN nie
70 Beata Dziubińska 1988 Sieraków nie
71 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team nie
72 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega nie
73 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
74 Piotr Filipek 1982 Drezdenko nie
75 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
76 Tomasz Ostajewski 1975 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
77 Adam Ślęzak 1989 Elbląg OSP POGRODZIE nie
78 Łukasz Marchel 1980 Piła Dogadani. pl nie
79 Adam Ratajczak 1973 Lubasz nie
80 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
81 Łukasz Dobkiewicz 1987 KWILCZ nie
82 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team nie
83 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
84 Rafał Piasecki 1977 Piła nie
85 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Kettler Polska nie
86 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka nie
87 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie
88 Jolanta Malicka 1978 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
89 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie
90 Magdalena Cebernik 1984 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
91 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie
92 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła nie
93 Jadwiga Duda 1958 Szamotuły KB Szamotuły nie
94 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl nie
95 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
96 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp nie
97 Sławomir Kmieć 1976 Lubasz KAMA Run Czarnków nie
98 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie Biegam bo lubię STRZELCE KRAJEŃSKIE nie
99 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie nie
100 Marta Dziadosz 1980 Wieleń Thule Team nie
101 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
102 Magdalena Długa 1984 Tarnówka nie
103 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki nie
104 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
105 Monika Klessa 1978 Trzcianka nie
106 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
107 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski nie
108 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj nie
109 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
110 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód nie
111 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
112 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie
113 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
114 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie
115 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN / CHTR nie
116 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
117 Mirosław Fąs 1967 Piła nie
118 Antoni Spychalski 2003 Wieleń nie
119 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie
120 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH_RUN nie
121 Dawid Kiciński 1978 Wieleń Team Patria-Top nie
122 Martyna Gapska 1998 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
123 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
124 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
125 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
126 Anna Ufnal 1992 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
127 Tomasz Wroblewski 1981 Drezdenko Strop nie
128 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie
129 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów wlkp. Wierzbicki Runing Project nie
130 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp nie
131 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
132 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wlkp. nie
133 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie
134 Marcin Palicki 1992 Wysoka nie
135 Robert Helak 1973 Średnica nie
136 Tomasz Drążkowski 2002 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek nie
137 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence nie
138 Rafał Pyrz 1982 Krzyż Wlkp. nie
139 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM nie
140 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
141 Tomasz Molenda 1982 Krzyż Wielkopolski nie
142 Paulina Kicińska 1979 Wieleń Team Patria-Top nie
143 Krystyna Gapska 1973 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
144 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
145 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK nie
146 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
147 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
148 Maciej Woźniak 1971 Pniewy nie
149 ANNA CZARNKOWSKA 1986 Mieczewo nie
150 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie
151 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp nie
152 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji nie
153 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
154 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
155 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU nie
156 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa nie
157 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka nie
158 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
159 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski nie
160 Dobromiła Haj 1975 Buk nie
161 Marcin Zagórny 1988 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzańskie nie
162 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
163 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
164 Maciej Soloch 1991 Wronki Kenijczycy Wronki nie
165 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
166 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie
167 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM nie
168 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
169 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo nie
170 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo nie
171 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek nie
172 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna nie
173 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
174 Agata Piątek 2000 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
175 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team nie
176 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek nie
177 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN Witkowski Running Team nie
178 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie
179 roman bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji nie
180 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
181 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
182 Adam Guderski 1994 Poznań nie
183 Urszula Gawron 1983 Trzcianka nie
184 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
185 GRZEGORZ BOCK 1965 KRZYŻ K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
186 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko nie
187 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
188 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
189 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN Gubin nie
190 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
191 Małgorzata Pyrz 1978 Krzyż Wielkopolski nie
192 Jakub Borek 1990 Barlinek HRmax Barlinek nie
193 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna nie
194 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka nie
195 Małgorzata Helak 1981 Czarnków nie
196 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
197 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski nie
198 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka 1973 nie
199 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały nie
200 mariusz sikora 1977 piłka sołectwo piłka nie