Lista startowa - VII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 250
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Łukasz Marchel 1980 Piła
2 Łukasz Dobrychłop 1987 Chodzież PCH_RUN
3 Łukasz Garsztka 1981 Wieleń
4 Łukasz Kry 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
5 Łukasz Jarnut 1989 Lwówek Rozbiegany Lwówek
6 Zygmunt Draczyński 1948 Łobez Trucht Łobez
7 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
8 Wojciech Malchrzycki 1983 Krzyz wlkp
9 Witold Mąka 1990 Trzcianka 3:33 TEAM
10 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
11 Wiktoria Florkiewicz 2003 Szamotuły KB Szamotuly
12 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team
13 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek
14 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
15 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
16 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K.B.Aktywni Krzyż Wlkp.
17 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
18 Urszula Gawron 1983 Trzcianka
19 Tomasz Szeląg 1975 Lipiany Kb 42.2 Lipiany
20 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka
21 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS
22 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły
23 Tomasz Niezborała 1987 Krzyż Wielkopolski
24 Tomasz Gawroński 1980 Krzyż Wlkp.
25 Tomasz Kurkiewicz 1990 Stare Kurowo
26 Tomasz Ostajewski 1975 LWÓWEK Rozbiegany Lwówek
27 Tadeusz Plata 1951 Szczecin maratonczyk team szczecin
28 Tadeusz Razik 1952 Rawicz -
29 Sławomir Wiśniewski 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
30 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna
31 Sławomir Zgliński 1968 Piła
32 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków
33 Sławomir Muchel 1981 Chełst Akademia Drawsko
34 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN
35 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO
36 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project
37 Sylwester BAZIMIEROWSKI 1971 Dolaszewo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
38 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły
39 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna
40 Sebastian Nowak 1990 Rosko
41 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team
42 Sebastian Dukaczewski 1971 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
43 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
44 SEBASTIAN ŁUKASZEWSKI 1979 Stara Dąbrowa Stargardzki Klub Lekkoatletyczny STARGARD
45 Sara Stochaj 1995 Wieleń Thule Group
46 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek
47 Ryszard Wasielewski 1956 POLICE
48 Ryszard Kałużny 1955 Mostkowo Epidemiasportu Team
49 RYSZARD PILAWSKI 1974 Czarnków KAMA Run Czarnków
50 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy # Biegacze Józefa Noji
51 Romualda Kosmatka 1966 Piła Akademia Nauk Stosowanych w Pile
52 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK
53 roman bździel 1965 piłka # Biegacze Józefa Noji
54 Robert Hercka 1973 Miały
55 Robert Sikora 1962 Barlinek HRmax Barlinek
56 Robert Stołowski 1976 Wieleń
57 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
58 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
59 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCH RUN
60 Rafał Judkowiak 1979 Pęckowo Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
61 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team TERMINATORun
62 Radosław Niezborała 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
63 Radoslaw Dominiak 1988 Drawsko
64 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
65 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
66 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM
67 Piotr Rajewski 1986 Bytkowo
68 Piotr Bąbelczyk 1972 Międzychód UltraMen
69 Piotr Sroka 1990 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
70 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe Sołtys Kwiejce Nowe
71 Piotr Tytus 1985 Gorzów Wlkp. P.A.K.T
72 Piotr Majzlik 1982 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
73 Paweł Berg 1980 Wieleń
74 Paweł Dymek 1980 Drawsko K.B AKTYWNI KRZYŻ WLKP
75 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka
76 Paweł Jarnut 1992 Lwówek Rozbiegany Lwówek
77 Paweł Żyliński 1991 Trzcianka
78 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
79 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków
80 Paulina Gintrowska 1989 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka
81 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
82 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka Budzyńskie Dziki
83 Paulina Wasielewska 1997 Police kalinowskiteam UKL Ósemka Police
84 Patryk Sopata 1995 Drezdenko Biegacze Józefa Noji
85 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji
86 Patryk Tomkowiak 1995 Wieleń
87 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN
88 Miroslaw Kryk 1986 Chodzież AKTYWNY MARGONIN
89 Mikołaj Czechowicz 2003 Piła PLKS GWDA PIŁA
90 MIECZYSŁAW LISEK 1959 Lwówek Wlkp Rozbiegany Lwówek
91 Michał Początek 1955 Piła
92 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
93 Michał Ratka 1980 Piła Zryte Jelenie
94 Michalina Mileszko 2000 Drezdenko
95 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Zasapani Hydro
96 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek
97 Małgorzata Filipienko 1967 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
98 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna
99 Maurycy Padyasek 2005 Chodzież ChTR / PCH_RUN
100 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski