Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie
2 Adam Ślęzak 1989 Elbląg OSP POGRODZIE nie
3 Adam Ratajczak 1973 Lubasz nie
4 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
5 Adam Guderski 1994 Poznań nie
6 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
7 Agata Piątek 2000 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
8 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
9 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie
10 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
11 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega nie
12 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp nie
13 Aleksandra Goll 1989 Krzyż Wielkopolski nie
14 Alicja Szturmińska 1988 Przebędowo nie
15 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka nie
16 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD nie
17 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
18 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji nie
19 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ /PCH_RUN nie
20 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
21 Anna Weber 1992 Sieraków nie
22 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
23 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie
24 Anna Ufnal 1992 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
25 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
26 ANNA CZARNKOWSKA 1986 Mieczewo nie
27 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
28 Antoni Spychalski 2003 Wieleń nie
29 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
30 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie
31 Artur Ufnal 1984 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
32 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie
33 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie
34 Artur Dziadosz 1975 Wieleń tak
35 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
36 Bartosz Wysocki 1990 Drezdenko Fizjoterapia Bartosz Wysocki nie
37 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie
38 Bartłomiej Nowak 1974 Piła Sailing Team Ferajna nie
39 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski nie
40 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów nie
41 Beata Dziubińska 1988 Sieraków nie
42 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie Biegam bo lubię STRZELCE KRAJEŃSKIE nie
43 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
44 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
45 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
46 Damian Rutkowski 1989 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
47 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
48 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
49 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
50 Dariusz Nowak 1983 Drezdenko nie
51 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
52 Dawid Kiciński 1978 Wieleń Team Patria-Top nie
53 Dobromiła Haj 1975 Buk nie
54 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
55 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
56 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
57 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
58 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
59 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
60 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence nie
61 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
62 GRZEGORZ BOCK 1965 KRZYŻ K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
63 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie
64 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp nie
65 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. tak
66 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
67 Jacek Melon 1976 Jastrowie nie
68 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie
69 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
70 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
71 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek nie
72 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
73 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
74 Jadwiga Duda 1958 Szamotuły KB Szamotuły nie
75 Jakub Mumot 1995 Wieleń tak
76 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna nie
77 Jakub Kowal 1995 Wieleń tak
78 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl nie
79 Jakub Borek 1990 Barlinek HRmax Barlinek nie
80 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie
81 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
82 Janusz Rybicki 1950 Police nie
83 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
84 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
85 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
86 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki nie
87 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka nie
88 Joanna Cichowska 1994 Ostróda nie
89 Jolanta Malicka 1978 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
90 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuly KB Szamotuły nie
91 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI nie
92 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
93 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
94 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek HRmax Barlinek nie
95 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wlkp. nie
96 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna nie
97 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie
98 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
99 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa nie
100 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie
101 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski nie
102 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki nie
103 Krystyna Gapska 1973 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
104 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn tak
105 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały nie
106 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły nie
107 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
108 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
109 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie
110 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko nie
111 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie
112 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie
113 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
114 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie
115 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
116 Maciej Woźniak 1971 Pniewy nie
117 Maciej Soloch 1991 Wronki Kenijczycy Wronki nie
118 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły nie
119 Magdalena Cebernik 1984 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
120 Magdalena Długa 1984 Tarnówka nie
121 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
122 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom nie
123 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Kettler Polska nie
124 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie
125 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
126 Marcin Palicki 1992 Wysoka nie
127 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
128 Marcin Zagórny 1988 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzańskie nie
129 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały nie
130 Marcin Grzemski 1989 Wronki Kenijczycy Wronki nie
131 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie
132 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie nie
133 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
134 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
135 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie
136 Maria Kawiorska-Duda 1956 PSZCZEW nie
137 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
138 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
139 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj nie
140 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów wlkp. Wierzbicki Runing Project nie
141 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM nie
142 mariusz sikora 1977 piłka sołectwo piłka nie
143 Mariusz Ciechanowicz 1982 Krzyż Wielkopolski nie
144 Marlena Stołowska 1978 Wieleń nie
145 Marta Dziadosz 1980 Wieleń Thule Team nie
146 Marta Włodarczyk 1983 Szamotuły KB Szamotuły nie
147 Martyna Gapska 1998 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
148 Mateusz Wawrzyniak 1997 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
149 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
150 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski nie
151 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek nie
152 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna nie
153 Małgorzata Pyrz 1978 Krzyż Wielkopolski nie
154 Małgorzata Helak 1981 Czarnków nie
155 Mikołaj Piotrowicz 1999 Wieleń Team Patria-Top tak
156 Mirosław Fąs 1967 Piła nie
157 Monika Klessa 1978 Trzcianka nie
158 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie
159 Natalia Kuchcik 1988 Rokietnica nie
160 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN Witkowski Running Team nie
161 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie
162 Oskar Godawa 2005 Wieleń nie
163 Patrycja Ratajczak 2002 Kałądek nie
164 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
165 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka nie
166 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła nie
167 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód nie
168 Paulina Kicińska 1979 Wieleń Team Patria-Top nie
169 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
170 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków nie
171 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team nie
172 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN Gubin nie
173 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka 1973 nie
174 Piotr Nieziołek 1953 Marianowo SAUNA PBN nie
175 Piotr Filipek 1982 Drezdenko nie
176 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie
177 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie
178 Rafał Piasecki 1977 Piła nie
179 Rafał Pyrz 1982 Krzyż Wlkp. nie
180 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
181 Robert Stołowski 1976 Wieleń nie
182 Robert Sikora 1962 Moczkowo nie
183 Robert Helak 1973 Średnica nie
184 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
185 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH_RUN nie
186 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK nie
187 roman bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji nie
188 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji nie
189 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy Biegacze Józefa Noji nie
190 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek nie
191 Sebastian Nowak 1990 Rosko nie
192 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
193 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU nie
194 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna nie
195 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project nie
196 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO nie
197 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski nie
198 Szymon Drożdż 1993 Piła Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji nie
199 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN / CHTR nie
200 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków nie