Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
201 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
202 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK nie
203 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie
204 Mirosław Fąs 1967 Piła nie
205 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH_RUN nie
206 roman bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji nie
207 GRZEGORZ BOCK 1965 KRZYŻ K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
208 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna nie
209 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
210 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
211 Tomasz Chełkowski 1964 Sieraków Rozbiegany Lwówek nie
212 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie
213 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
214 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
215 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie
216 Robert Sikora 1962 Moczkowo nie
217 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie
218 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy Biegacze Józefa Noji nie
219 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
220 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
221 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie
222 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie
223 Jadwiga Duda 1958 Szamotuły KB Szamotuły nie
224 Maria Kawiorska-Duda 1956 PSZCZEW nie
225 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie
226 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp nie
227 Piotr Nieziołek 1953 Marianowo SAUNA PBN nie
228 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp nie
229 Janusz Rybicki 1950 Police nie
230 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski nie