Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Oskar Godawa 2005 Wieleń nie
2 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
3 Antoni Spychalski 2003 Wieleń nie
4 Patrycja Ratajczak 2002 Kałądek nie
5 Tomasz Drążkowski 2002 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek nie
6 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN Witkowski Running Team nie
7 Agata Piątek 2000 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
8 Mikołaj Piotrowicz 1999 Wieleń Team Patria-Top tak
9 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
10 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji nie
11 Martyna Gapska 1998 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
12 Mateusz Wawrzyniak 1997 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
13 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły nie
14 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód nie
15 Jakub Kowal 1995 Wieleń tak
16 Jakub Mumot 1995 Wieleń tak
17 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
18 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
19 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
20 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki nie
21 Adam Guderski 1994 Poznań nie
22 Joanna Cichowska 1994 Ostróda nie
23 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna nie
24 Szymon Drożdż 1993 Piła Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji nie
25 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie
26 Marcin Palicki 1992 Wysoka nie
27 Anna Weber 1992 Sieraków nie
28 Anna Ufnal 1992 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
29 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
30 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
31 Maciej Soloch 1991 Wronki Kenijczycy Wronki nie
32 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski nie
33 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
34 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl nie
35 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team nie
36 Bartosz Wysocki 1990 Drezdenko Fizjoterapia Bartosz Wysocki nie
37 Sebastian Nowak 1990 Rosko nie
38 Jakub Borek 1990 Barlinek HRmax Barlinek nie
39 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
40 Aleksandra Goll 1989 Krzyż Wielkopolski nie
41 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN / CHTR nie
42 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie
43 Adam Ślęzak 1989 Elbląg OSP POGRODZIE nie
44 Marcin Grzemski 1989 Wronki Kenijczycy Wronki nie
45 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
46 Damian Rutkowski 1989 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
47 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
48 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków nie
49 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
50 Natalia Kuchcik 1988 Rokietnica nie
51 Marcin Zagórny 1988 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzańskie nie
52 Beata Dziubińska 1988 Sieraków nie
53 Alicja Szturmińska 1988 Przebędowo nie
54 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD nie
55 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski tak
56 Łukasz Dobkiewicz 1987 KWILCZ nie
57 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały nie
58 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO nie
59 ANNA CZARNKOWSKA 1986 Mieczewo nie
60 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
61 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
62 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie
63 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie
64 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka nie
65 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
66 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek HRmax Barlinek nie
67 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
68 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
69 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Szymanowski Team 17 WBZ nie
70 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. tak
71 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence nie
72 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie
73 Magdalena Cebernik 1984 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
74 Artur Ufnal 1984 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
75 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki nie
76 Magdalena Długa 1984 Tarnówka nie
77 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka nie
78 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek nie
79 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
80 Urszula Gawron 1983 Trzcianka nie
81 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wlkp. nie
82 Marta Włodarczyk 1983 Szamotuły KB Szamotuły nie
83 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
84 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie
85 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski nie
86 Dariusz Nowak 1983 Drezdenko nie
87 Tomasz Molenda 1982 Krzyż Wielkopolski nie
88 Piotr Filipek 1982 Drezdenko nie
89 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo nie
90 Mariusz Ciechanowicz 1982 Krzyż Wielkopolski nie
91 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie Biegam bo lubię STRZELCE KRAJEŃSKIE nie
92 Rafał Pyrz 1982 Krzyż Wlkp. nie
93 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
94 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie
95 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
96 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
97 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła nie
98 Małgorzata Helak 1981 Czarnków nie
99 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko nie
100 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team nie
101 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie
102 Tomasz Wroblewski 1981 Drezdenko Strop nie
103 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
104 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
105 Marta Dziadosz 1980 Wieleń Thule Team nie
106 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
107 Łukasz Marchel 1980 Piła Dogadani. pl nie
108 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn tak
109 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
110 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
111 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka nie
112 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM nie
113 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team nie
114 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
115 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project nie
116 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Kettler Polska nie
117 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
118 Paulina Kicińska 1979 Wieleń Team Patria-Top nie
119 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka nie
120 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie
121 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna nie
122 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
123 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie
124 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków nie
125 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
126 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ /PCH_RUN nie
127 Jolanta Malicka 1978 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
128 Marlena Stołowska 1978 Wieleń nie
129 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały nie
130 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp nie
131 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie
132 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
133 Małgorzata Pyrz 1978 Krzyż Wielkopolski nie
134 Dawid Kiciński 1978 Wieleń Team Patria-Top nie
135 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom nie
136 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów wlkp. Wierzbicki Runing Project nie
137 Monika Klessa 1978 Trzcianka nie
138 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI nie
139 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie
140 Rafał Piasecki 1977 Piła nie
141 mariusz sikora 1977 piłka sołectwo piłka nie
142 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów nie
143 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
144 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
145 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie
146 Jacek Melon 1976 Jastrowie nie
147 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek nie
148 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
149 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuly KB Szamotuły nie
150 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski nie
151 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły nie
152 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
153 Sławomir Kmieć 1976 Lubasz KAMA Run Czarnków nie
154 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
155 Robert Stołowski 1976 Wieleń nie
156 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
157 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
158 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek nie
159 Artur Dziadosz 1975 Wieleń tak
160 Dobromiła Haj 1975 Buk nie
161 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
162 Tomasz Ostajewski 1975 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
163 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie
164 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa nie
165 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
166 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN Gubin nie
167 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
168 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU nie
169 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie
170 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie nie
171 Bartłomiej Nowak 1974 Piła Sailing Team Ferajna nie
172 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
173 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
174 Adam Ratajczak 1973 Lubasz nie
175 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna nie
176 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie
177 Robert Helak 1973 Średnica nie
178 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
179 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka 1973 nie
180 Krystyna Gapska 1973 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
181 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
182 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
183 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega nie
184 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
185 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
186 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna nie
187 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
188 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo nie
189 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
190 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
191 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
192 Maciej Woźniak 1971 Pniewy nie
193 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM nie
194 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
195 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
196 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie
197 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji nie
198 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
199 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj nie
200 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie nie