Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski nie
2 Janusz Rybicki 1950 Police nie
3 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp nie
4 Piotr Nieziołek 1953 Marianowo SAUNA PBN nie
5 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp nie
6 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie
7 Maria Kawiorska-Duda 1956 PSZCZEW nie
8 Jadwiga Duda 1958 Szamotuły KB Szamotuły nie
9 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie
10 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie
11 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
12 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
13 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy Biegacze Józefa Noji nie
14 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie
15 Robert Sikora 1962 Moczkowo nie
16 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie
17 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
18 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
19 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie
20 Tomasz Chełkowski 1964 Sieraków Rozbiegany Lwówek nie
21 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
22 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
23 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna nie
24 GRZEGORZ BOCK 1965 KRZYŻ K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
25 roman bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji nie
26 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH_RUN nie
27 Mirosław Fąs 1967 Piła nie
28 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie
29 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK nie
30 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
31 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie nie
32 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj nie
33 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
34 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji nie
35 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie
36 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
37 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
38 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM nie
39 Maciej Woźniak 1971 Pniewy nie
40 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
41 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
42 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
43 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo nie
44 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
45 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna nie
46 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
47 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
48 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega nie
49 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
50 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
51 Krystyna Gapska 1973 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
52 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka 1973 nie
53 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
54 Robert Helak 1973 Średnica nie
55 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie
56 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna nie
57 Adam Ratajczak 1973 Lubasz nie
58 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
59 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
60 Bartłomiej Nowak 1974 Piła Sailing Team Ferajna nie
61 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie nie
62 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie
63 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU nie
64 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
65 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN Gubin nie
66 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
67 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa nie
68 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie
69 Tomasz Ostajewski 1975 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
70 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
71 Dobromiła Haj 1975 Buk nie
72 Artur Dziadosz 1975 Wieleń tak
73 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
74 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek nie
75 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
76 Robert Stołowski 1976 Wieleń nie
77 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
78 Sławomir Kmieć 1976 Lubasz KAMA Run Czarnków nie
79 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
80 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły nie
81 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski nie
82 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuly KB Szamotuły nie
83 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
84 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek nie
85 Jacek Melon 1976 Jastrowie nie
86 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie
87 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
88 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
89 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów nie
90 mariusz sikora 1977 piłka sołectwo piłka nie
91 Rafał Piasecki 1977 Piła nie
92 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie
93 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI nie
94 Monika Klessa 1978 Trzcianka nie
95 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów wlkp. Wierzbicki Runing Project nie
96 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom nie
97 Dawid Kiciński 1978 Wieleń Team Patria-Top nie
98 Małgorzata Pyrz 1978 Krzyż Wielkopolski nie
99 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
100 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie
101 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp nie
102 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały nie
103 Marlena Stołowska 1978 Wieleń nie
104 Jolanta Malicka 1978 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
105 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ /PCH_RUN nie
106 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
107 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków nie
108 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie
109 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
110 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna nie
111 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie
112 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka nie
113 Paulina Kicińska 1979 Wieleń Team Patria-Top nie
114 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
115 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Kettler Polska nie
116 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project nie
117 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
118 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team nie
119 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM nie
120 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka nie
121 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
122 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
123 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn tak
124 Łukasz Marchel 1980 Piła Dogadani. pl nie
125 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
126 Marta Dziadosz 1980 Wieleń Thule Team nie
127 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
128 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
129 Tomasz Wroblewski 1981 Drezdenko Strop nie
130 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie
131 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team nie
132 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko nie
133 Małgorzata Helak 1981 Czarnków nie
134 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła nie
135 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
136 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
137 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie
138 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
139 Rafał Pyrz 1982 Krzyż Wlkp. nie
140 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie Biegam bo lubię STRZELCE KRAJEŃSKIE nie
141 Mariusz Ciechanowicz 1982 Krzyż Wielkopolski nie
142 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo nie
143 Piotr Filipek 1982 Drezdenko nie
144 Tomasz Molenda 1982 Krzyż Wielkopolski nie
145 Dariusz Nowak 1983 Drezdenko nie
146 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski nie
147 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie
148 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
149 Marta Włodarczyk 1983 Szamotuły KB Szamotuły nie
150 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wlkp. nie
151 Urszula Gawron 1983 Trzcianka nie
152 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
153 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek nie
154 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka nie
155 Magdalena Długa 1984 Tarnówka nie
156 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki nie
157 Artur Ufnal 1984 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
158 Magdalena Cebernik 1984 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
159 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie
160 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence nie
161 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. tak
162 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Szymanowski Team 17 WBZ nie
163 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
164 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
165 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek HRmax Barlinek nie
166 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka nie
167 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
168 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie
169 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie
170 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
171 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
172 ANNA CZARNKOWSKA 1986 Mieczewo nie
173 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO nie
174 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały nie
175 Łukasz Dobkiewicz 1987 KWILCZ nie
176 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski tak
177 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD nie
178 Alicja Szturmińska 1988 Przebędowo nie
179 Beata Dziubińska 1988 Sieraków nie
180 Marcin Zagórny 1988 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzańskie nie
181 Natalia Kuchcik 1988 Rokietnica nie
182 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
183 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków nie
184 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
185 Damian Rutkowski 1989 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
186 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
187 Marcin Grzemski 1989 Wronki Kenijczycy Wronki nie
188 Adam Ślęzak 1989 Elbląg OSP POGRODZIE nie
189 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie
190 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN / CHTR nie
191 Aleksandra Goll 1989 Krzyż Wielkopolski nie
192 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
193 Jakub Borek 1990 Barlinek HRmax Barlinek nie
194 Sebastian Nowak 1990 Rosko nie
195 Bartosz Wysocki 1990 Drezdenko Fizjoterapia Bartosz Wysocki nie
196 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team nie
197 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl nie
198 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
199 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski nie
200 Maciej Soloch 1991 Wronki Kenijczycy Wronki nie