Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Tomasz Wroblewski 1981 Drezdenko Strop nie
2 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Kettler Polska nie
3 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie nie
4 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN / CHTR nie
5 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Szymanowski Team 17 WBZ nie
6 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN Gubin nie
7 Dawid Kiciński 1978 Wieleń Team Patria-Top nie
8 Paulina Kicińska 1979 Wieleń Team Patria-Top nie
9 Mikołaj Piotrowicz 1999 Wieleń Team Patria-Top tak
10 Łukasz Marchel 1980 Piła Dogadani. pl nie
11 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki nie
12 Maciej Soloch 1991 Wronki Kenijczycy Wronki nie
13 Marcin Grzemski 1989 Wronki Kenijczycy Wronki nie
14 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki nie
15 Piotr Nieziołek 1953 Marianowo SAUNA PBN nie
16 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence nie
17 Bartosz Wysocki 1990 Drezdenko Fizjoterapia Bartosz Wysocki nie
18 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie Biegam bo lubię STRZELCE KRAJEŃSKIE nie
19 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
20 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
21 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
22 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
23 mariusz sikora 1977 piłka sołectwo piłka nie
24 Magdalena Cebernik 1984 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
25 Tomasz Chełkowski 1964 Sieraków Rozbiegany Lwówek nie
26 Tomasz Ostajewski 1975 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
27 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
28 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie
29 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód nie
30 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie
31 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN Witkowski Running Team nie
32 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl nie
33 Szymon Drożdż 1993 Piła Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji nie
34 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski nie
35 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ /PCH_RUN nie
36 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie
37 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie
38 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka nie
39 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom nie
40 Anna Ufnal 1992 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
41 Artur Ufnal 1984 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
42 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie
43 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
44 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie
45 Sławomir Kmieć 1976 Lubasz KAMA Run Czarnków nie
46 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków nie
47 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
48 Jolanta Malicka 1978 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
49 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
50 Mateusz Wawrzyniak 1997 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
51 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
52 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
53 Adam Ślęzak 1989 Elbląg OSP POGRODZIE nie
54 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
55 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
56 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
57 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
58 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
59 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
60 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
61 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
62 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
63 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
64 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO nie
65 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
66 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
67 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie
68 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie
69 Tomasz Drążkowski 2002 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek nie
70 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK nie
71 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie
72 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie
73 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
74 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
75 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project nie
76 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów wlkp. Wierzbicki Runing Project nie
77 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy Biegacze Józefa Noji nie
78 roman bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji nie
79 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
80 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
81 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
82 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
83 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
84 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
85 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
86 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
87 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
88 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji nie
89 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
90 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
91 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji nie
92 Damian Rutkowski 1989 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
93 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
94 Agata Piątek 2000 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
95 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
96 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
97 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
98 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
99 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
100 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM nie
101 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
102 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka 1973 nie
103 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie
104 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team nie
105 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie
106 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek nie
107 Jakub Borek 1990 Barlinek HRmax Barlinek nie
108 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek HRmax Barlinek nie
109 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD nie
110 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega nie
111 Martyna Gapska 1998 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
112 Krystyna Gapska 1973 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
113 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
114 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team nie
115 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna nie
116 Bartłomiej Nowak 1974 Piła Sailing Team Ferajna nie
117 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna nie
118 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna nie
119 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna nie
120 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU nie
121 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI nie
122 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały nie
123 Marcin Zagórny 1988 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzańskie nie
124 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
125 Marta Włodarczyk 1983 Szamotuły KB Szamotuły nie
126 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie
127 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuly KB Szamotuły nie
128 Jadwiga Duda 1958 Szamotuły KB Szamotuły nie
129 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły nie
130 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM nie
131 Marta Dziadosz 1980 Wieleń Thule Team nie
132 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
133 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
134 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH_RUN nie
135 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie
136 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie
137 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie
138 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
139 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. tak
140 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
141 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team nie
142 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
143 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
144 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
145 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
146 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
147 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
148 GRZEGORZ BOCK 1965 KRZYŻ K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
149 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie
150 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie
151 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie
152 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
153 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
154 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów nie
155 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
156 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
157 Aleksandra Goll 1989 Krzyż Wielkopolski nie
158 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek nie
159 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
160 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały nie
161 Beata Dziubińska 1988 Sieraków nie
162 Robert Sikora 1962 Moczkowo nie
163 Natalia Kuchcik 1988 Rokietnica nie
164 Dariusz Nowak 1983 Drezdenko nie
165 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie
166 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka nie
167 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski nie
168 Tomasz Molenda 1982 Krzyż Wielkopolski nie
169 Oskar Godawa 2005 Wieleń nie
170 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
171 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj nie
172 Alicja Szturmińska 1988 Przebędowo nie
173 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
174 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wlkp. nie
175 Urszula Gawron 1983 Trzcianka nie
176 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie
177 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp nie
178 Piotr Filipek 1982 Drezdenko nie
179 Robert Stołowski 1976 Wieleń nie
180 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko nie
181 Adam Guderski 1994 Poznań nie
182 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły nie
183 ANNA CZARNKOWSKA 1986 Mieczewo nie
184 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp nie
185 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp nie
186 Marlena Stołowska 1978 Wieleń nie
187 Maciej Woźniak 1971 Pniewy nie
188 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła nie
189 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie
190 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka nie
191 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo nie
192 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski tak
193 Mirosław Fąs 1967 Piła nie
194 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie
195 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek nie
196 Maria Kawiorska-Duda 1956 PSZCZEW nie
197 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna nie
198 Antoni Spychalski 2003 Wieleń nie
199 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków nie
200 Jakub Mumot 1995 Wieleń tak