Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Aleksandra Goll 1989 Krzyż Wielkopolski nie
2 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek nie
3 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
4 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały nie
5 Beata Dziubińska 1988 Sieraków nie
6 Robert Sikora 1962 Moczkowo nie
7 Natalia Kuchcik 1988 Rokietnica nie
8 Dariusz Nowak 1983 Drezdenko nie
9 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie
10 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka nie
11 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski nie
12 Tomasz Molenda 1982 Krzyż Wielkopolski nie
13 Oskar Godawa 2005 Wieleń nie
14 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
15 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj nie
16 Alicja Szturmińska 1988 Przebędowo nie
17 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
18 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wlkp. nie
19 Urszula Gawron 1983 Trzcianka nie
20 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie
21 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp nie
22 Piotr Filipek 1982 Drezdenko nie
23 Robert Stołowski 1976 Wieleń nie
24 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko nie
25 Adam Guderski 1994 Poznań nie
26 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły nie
27 ANNA CZARNKOWSKA 1986 Mieczewo nie
28 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp nie
29 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp nie
30 Marlena Stołowska 1978 Wieleń nie
31 Maciej Woźniak 1971 Pniewy nie
32 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła nie
33 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie
34 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka nie
35 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo nie
36 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski tak
37 Mirosław Fąs 1967 Piła nie
38 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie
39 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek nie
40 Maria Kawiorska-Duda 1956 PSZCZEW nie
41 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna nie
42 Antoni Spychalski 2003 Wieleń nie
43 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków nie
44 Jakub Mumot 1995 Wieleń tak
45 Urszula Woźniak 1971 Koszanowo nie
46 Małgorzata Helak 1981 Czarnków nie
47 Artur Dziadosz 1975 Wieleń tak
48 Małgorzata Pyrz 1978 Krzyż Wielkopolski nie
49 Robert Helak 1973 Średnica nie
50 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski nie
51 Rafał Pyrz 1982 Krzyż Wlkp. nie
52 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
53 Patrycja Ratajczak 2002 Kałądek nie
54 Marcin Palicki 1992 Wysoka nie
55 Adam Ratajczak 1973 Lubasz nie
56 Sebastian Nowak 1990 Rosko nie
57 Łukasz Dobkiewicz 1987 KWILCZ nie
58 Jakub Kowal 1995 Wieleń tak
59 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka nie
60 Rafał Piasecki 1977 Piła nie
61 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
62 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie
63 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn tak
64 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie nie
65 Janusz Rybicki 1950 Police nie
66 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa nie
67 Magdalena Długa 1984 Tarnówka nie
68 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski nie
69 Monika Klessa 1978 Trzcianka nie
70 Anna Weber 1992 Sieraków nie
71 Mariusz Ciechanowicz 1982 Krzyż Wielkopolski nie
72 Jacek Melon 1976 Jastrowie nie
73 Joanna Cichowska 1994 Ostróda nie
74 Dobromiła Haj 1975 Buk nie
75 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
76 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
77 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów nie
78 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
79 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
80 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie
81 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie
82 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie
83 GRZEGORZ BOCK 1965 KRZYŻ K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
84 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
85 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
86 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
87 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
88 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
89 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
90 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team nie
91 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
92 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. tak
93 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
94 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH_RUN nie
95 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie
96 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie
97 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie
98 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
99 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
100 Marta Dziadosz 1980 Wieleń Thule Team nie
101 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM nie
102 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
103 Marta Włodarczyk 1983 Szamotuły KB Szamotuły nie
104 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie
105 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuly KB Szamotuły nie
106 Jadwiga Duda 1958 Szamotuły KB Szamotuły nie
107 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły nie
108 Marcin Zagórny 1988 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzańskie nie
109 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały nie
110 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI nie
111 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU nie
112 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna nie
113 Bartłomiej Nowak 1974 Piła Sailing Team Ferajna nie
114 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna nie
115 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna nie
116 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna nie
117 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team nie
118 Martyna Gapska 1998 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
119 Krystyna Gapska 1973 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
120 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
121 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega nie
122 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD nie
123 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie
124 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek nie
125 Jakub Borek 1990 Barlinek HRmax Barlinek nie
126 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek HRmax Barlinek nie
127 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie
128 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team nie
129 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka 1973 nie
130 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
131 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM nie
132 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
133 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy Biegacze Józefa Noji nie
134 roman bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji nie
135 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
136 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
137 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
138 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
139 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
140 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
141 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
142 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
143 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
144 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji nie
145 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
146 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
147 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji nie
148 Damian Rutkowski 1989 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
149 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
150 Agata Piątek 2000 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
151 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
152 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
153 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
154 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
155 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project nie
156 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów wlkp. Wierzbicki Runing Project nie
157 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
158 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
159 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie
160 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie
161 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK nie
162 Tomasz Drążkowski 2002 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek nie
163 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie
164 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie
165 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
166 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
167 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
168 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
169 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
170 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
171 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
172 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
173 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
174 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
175 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO nie
176 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
177 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
178 Adam Ślęzak 1989 Elbląg OSP POGRODZIE nie
179 Jolanta Malicka 1978 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
180 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
181 Mateusz Wawrzyniak 1997 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
182 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
183 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
184 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
185 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie
186 Sławomir Kmieć 1976 Lubasz KAMA Run Czarnków nie
187 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków nie
188 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
189 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie
190 Anna Ufnal 1992 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
191 Artur Ufnal 1984 Czapury Nie Ma Lipy Team nie
192 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom nie
193 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka nie
194 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie
195 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie
196 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ /PCH_RUN nie
197 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski nie
198 Szymon Drożdż 1993 Piła Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji nie
199 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl nie
200 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN Witkowski Running Team nie