Lista startowa - V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

Łącznie zapisanych: 230
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pracownik firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie
2 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka nie
3 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. tak
4 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team nie
5 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD nie
6 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN Gubin nie
7 GRZEGORZ BOCK 1965 KRZYŻ K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
8 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Kettler Polska nie
9 Jakub Borek 1990 Barlinek HRmax Barlinek nie
10 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie
11 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
12 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie
13 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek HRmax Barlinek nie
14 roman bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji nie
15 Magdalena Cebernik 1984 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
16 Tomasz Chełkowski 1964 Sieraków Rozbiegany Lwówek nie
17 Joanna Cichowska 1994 Ostróda nie
18 Mariusz Ciechanowicz 1982 Krzyż Wielkopolski nie
19 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie
20 ANNA CZARNKOWSKA 1986 Mieczewo nie
21 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo nie
22 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl nie
23 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
24 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
25 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
26 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
27 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp nie
28 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
29 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
30 Łukasz Dobkiewicz 1987 KWILCZ nie
31 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
32 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
33 Tomasz Drążkowski 2002 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek nie
34 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn tak
35 Szymon Drożdż 1993 Piła Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji nie
36 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
37 Jadwiga Duda 1958 Szamotuły KB Szamotuły nie
38 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
39 Artur Dziadosz 1975 Wieleń tak
40 Marta Dziadosz 1980 Wieleń Thule Team nie
41 Beata Dziubińska 1988 Sieraków nie
42 Magdalena Długa 1984 Tarnówka nie
43 Mirosław Fąs 1967 Piła nie
44 Piotr Filipek 1982 Drezdenko nie
45 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
46 Martyna Gapska 1998 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
47 Krystyna Gapska 1973 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
48 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
49 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji nie
50 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
51 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp nie
52 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
53 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków nie
54 Andrzej Gawron 1979 Trzcianka nie
55 Urszula Gawron 1983 Trzcianka nie
56 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wlkp. nie
57 Oskar Godawa 2005 Wieleń nie
58 Aleksandra Goll 1989 Krzyż Wielkopolski nie
59 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
60 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie
61 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie
62 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
63 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża nie
64 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU nie
65 Roman Grzemski 1968 Barlinek HR max BARLINEK nie
66 Marcin Grzemski 1989 Wronki Kenijczycy Wronki nie
67 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie
68 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie
69 Adam Guderski 1994 Poznań nie
70 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały nie
71 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
72 Dobromiła Haj 1975 Buk nie
73 Robert Helak 1973 Średnica nie
74 Małgorzata Helak 1981 Czarnków nie
75 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO nie
76 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie
77 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki nie
78 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły nie
79 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
80 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
81 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
82 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
83 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
84 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
85 Maria Kawiorska-Duda 1956 PSZCZEW nie
86 Paulina Kicińska 1979 Wieleń Team Patria-Top nie
87 Dawid Kiciński 1978 Wieleń Team Patria-Top nie
88 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
89 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie
90 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
91 Monika Klessa 1978 Trzcianka nie
92 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały nie
93 Sławomir Kmieć 1976 Lubasz KAMA Run Czarnków nie
94 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN / CHTR nie
95 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
96 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko nie
97 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
98 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie
99 Jakub Kowal 1995 Wieleń tak
100 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
101 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie
102 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie
103 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH_RUN nie
104 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie nie
105 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie
106 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie
107 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
108 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom nie
109 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
110 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
111 Natalia Kuchcik 1988 Rokietnica nie
112 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna nie
113 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuly KB Szamotuły nie
114 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów wlkp. Wierzbicki Runing Project nie
115 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły nie
116 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka nie
117 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski nie
118 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie
119 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM nie
120 Mateusz Lisewski 1983 Krzyż Wielkopolski OSP Krzyż Wielkopolski nie
121 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
122 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna nie
123 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie
124 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp nie
125 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp nie
126 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team nie
127 Jolanta Malicka 1978 Trzcianka Mg RUNNING TEAM nie
128 Łukasz Marchel 1980 Piła Dogadani. pl nie
129 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków nie
130 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
131 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie
132 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI nie
133 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski nie
134 Jacek Melon 1976 Jastrowie nie
135 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
136 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód nie
137 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie
138 Tomasz Molenda 1982 Krzyż Wielkopolski nie
139 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
140 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team nie
141 Jakub Mumot 1995 Wieleń tak
142 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie
143 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna nie
144 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
145 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
146 Piotr Nieziołek 1953 Marianowo SAUNA PBN nie
147 Dariusz Nowak 1983 Drezdenko nie
148 Bartłomiej Nowak 1974 Piła Sailing Team Ferajna nie
149 Sebastian Nowak 1990 Rosko nie
150 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski nie
151 Tomasz Ostajewski 1975 Lwówek Rozbiegany Lwówek nie
152 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
153 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Szymanowski Team 17 WBZ nie
154 Marcin Palicki 1992 Wysoka nie
155 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
156 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski tak
157 Rafał Piasecki 1977 Piła nie
158 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
159 Agata Piątek 2000 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
160 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
161 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie
162 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie
163 Mikołaj Piotrowicz 1999 Wieleń Team Patria-Top tak
164 Paweł Piotrowski 1973 Trzcianka 1973 nie
165 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project nie
166 Rafał Pyrz 1982 Krzyż Wlkp. nie
167 Małgorzata Pyrz 1978 Krzyż Wielkopolski nie
168 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie
169 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek nie
170 Patrycja Ratajczak 2002 Kałądek nie
171 Adam Ratajczak 1973 Lubasz nie
172 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek nie
173 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie nie
174 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka nie
175 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów nie
176 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie
177 Damian Rutkowski 1989 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
178 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie
179 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa nie
180 Janusz Rybicki 1950 Police nie
181 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji nie
182 Jarosław Salski 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
183 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła nie
184 Robert Sikora 1962 Moczkowo nie
185 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
186 mariusz sikora 1977 piłka sołectwo piłka nie
187 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie
188 Adam Ślęzak 1989 Elbląg OSP POGRODZIE nie
189 Maciej Soloch 1991 Wronki Kenijczycy Wronki nie
190 Antoni Spychalski 2003 Wieleń nie
191 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek nie
192 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. nie
193 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie
194 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
195 Marlena Stołowska 1978 Wieleń nie
196 Robert Stołowski 1976 Wieleń nie
197 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna nie
198 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna nie
199 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ /PCH_RUN nie
200 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie