Lista startowa - VI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dzieci

Łącznie zapisanych: 97
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dziecko pracownika firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Zofia Banaszewska 2013 Krzyż Wlkp. nie
2 Bruno Banaszewski 2017 Krzyż Wlkp. nie
3 Gabriel Bartoszak 2009 Łokacz Mały nie
4 Julia Berg 2013 Wieleń tak
5 Emilia Berg 2019 Wieleń tak
6 Zuzanna Boracka 2012 Krzyż Wielkopolski nie
7 Michalina Borowska 2010 Krzyż Wielkopolski nie
8 Ignacy Borowski 2012 Krzyż Wielkopolski nie
9 Rozalia Bołądź 2019 KRZYŻ WLKP. nie
10 Kornelia Bołądź 2013 KRZYŻ WLKP. nie
11 Milan Bołądź 2011 KRZYŻ WLKP. nie
12 BARTOSZ Bołądź 2014 KRZYŻ WLKP. nie
13 Nadia Bołądź 2009 KRZYŻ WLKP. nie
14 Aleksander Bździel 2008 Krzyż Wielkopolski nie
15 Bartosz Bździel 2011 Krzyż Wielkopolski nie
16 Lena CZARNKOWSKA 2013 Mieczewo nie
17 Franciszek Czarnkowski 2014 Mieczewo nie
18 Paweł Dębski 2014 Krzyż Wielkopolski nie
19 Franciszek Dobkiewicz 2013 KWILCZ Szkoła Podstawowa w Kwilczu nie
20 Wojciech Drózd 2013 Drawski Młyn tak
21 Martyna Drózd 2014 Drawski Młyn tak
22 Jakub Dymek 2011 Drawski Młyn nie
23 Zuzanna Galina 2011 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
24 Antoni Galina 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
25 Anna Gawrońska 2014 Krzyż Wlkp. tak
26 Aleksander Gawroński 2012 Krzyż Wlkp. tak
27 Filip Godawa 2009 Rosko nie
28 Oliver Goll 2011 Krzyż Wielkopolski nie
29 Amelia Grausz 2010 Wieleń nie
30 Ignacy Grausz 2016 Wieleń nie
31 Laura Grobelna 2014 Lwówek nie
32 Antonina Gulik 2014 Mialy SP Miały
33 Filip Hanczarek 2014 Gorzów Wielkopolski SP 13 Gorzów Wlkp. nie
34 Aleksandra Hanczarek 2009 Gorzów Wielkopolski SP 13 Gorzów Wlkp. nie
35 Alan Haupa 2016 Szamotuły nie
36 Emilia Haupa 2011 Szamotuły nie
37 Matylda Jaśkowiak 2011 Ostroróg nie
38 Filip Kądziołka 2011 Moczkowo nie
39 Filip Karyś 2014 Krzyż Wielkopolski nie
40 Zosia Karyś 2012 Krzyż Wielkopolski nie
41 Karina Kaźmierczak 2012 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
42 Maria Koczorowska 2012 Trzcianka
43 Kornelia Kowalczyk 2016 Gorzów Wlkp. Akademia Wierzbicki Running Project nie
44 Wiktoria KOZŁOWSKA 2007 Poznań UKS Diament Godów nie
45 Wojciech Kruk 2011 Krzyż Wlkp. tak
46 Michał Kubiak 2014 Drawsko nie
47 Antoni Kubiś 2009 Drawski Młyn nie
48 Wiktoria Kurach 2015 Łokacz Mały tak
49 Albert Kurach 2009 Łokacz Mały tak
50 Leon Lamcha 2011 Krzyż Wielkopolski nie
51 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM nie
52 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wielkopolski LEWANDOWSCY TEAM nie
53 Wojciech Lisewski 2015 Krzyż Wielkopolski Wielkopolska Akademia Sportów Walki nie
54 OLGA LITKE 2008 Międzychód OJO TEAM/SP2 MIĘDZYCHÓD nie
55 Julia Magdziarz 2012 Drawsko nie
56 Franciszek Mąka 2018 Trzcianka Arcan Team nie
57 Alicja Mąka 2015 Trzcianka Arcan Team nie
58 Franciszek Masewicz 2010 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski nie
59 Igor Mazur 2014 Drawski Młyn nie
60 Szymon Mazur 2011 Drawski Młyn nie
61 Amelia Katarzyna Molenda 2019 Krzyż Wielkopolski nie
62 Ida Marta Molenda 2016 Krzyż Wielkopolski nie
63 Alan Muchel 2011 Krzyż Wielkopolski nie
64 Jakub Nawojczyk 2007 Krzyż Wielkopolski nie
65 Jakub Olszowski 2009 Obrzycko Kenijczycy Wronki nie
66 Lena Pankowska 2013 Krzyż Wlkp nie
67 Piotr Pankowski 2016 Krzyż Wlkp nie
68 Ksawery Pasko 2017 Krzyz nie
69 Kornelia Paśko 2013 Krzyż nie
70 Maciej Pet 2017 Krzyż Wielkopolski nie
71 Mikołaj Pet 2010 Krzyż Wielkopolski nie
72 Ania Piątek 2009 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji
73 Zuzanna Pietrzyńska 2014 Krzyż Wlkp. tak
74 Wiktoria Piotrowska 2015 Trzcianka 1973 nie
75 Jas Poszadel 2014 Sarbinowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
76 Ryszard Poszadel 2017 Sarbinowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
77 Ksawery Poznaniak 2009 Krzyż Wielkopolski nie
78 Zuzanna Przybyszewska 2011 Wieleń nie
79 Magdalena Pyrz 2009 Krzyż Wielkopolski nie
80 Julia Ratajczak 2010 Kałądek Sp nr 2 w Wieleniu nie
81 Wiktor Rębacz 2011 Międzychód Międzychód nie
82 Piotr Różański 2011 Krzyż Wielkopolski nie
83 Mikołaj Rusin 2014 Krzyż Wielkopolski nie
84 Tomek Sikora 2011 Piłka nie
85 Nikola Staszak 2007 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie
86 Michał Staszak 2009 Dobiegniew nie
87 Weronika Szczęsna 2006 Krzyż Wielkopolski nie
88 Weronika Tymek 2014 Krzyż nie
89 Bartosz Tymek 2014 Krzyż nie
90 Jakub Wasylyk 2011 Czarnków Szkoła Podstawowa nr 1 Czarnków nie
91 Julia Wilk 2010 Krzyż Wlkp. nie
92 Veronica Wilk 2016 Krzyż Wlkp. nie
93 Kacper Wojtczak 2015 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
94 Aleksander Wroblewski 2010 Drezdenko Strop nie
95 Kajetan Wroblewski 2015 Drezdenko Stropp nie
96 Michał Wysocki 2015 Drezdenko nie
97 Eryk Łukaszewicz 2007 Krzyż Wielkopolski nie