Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 6km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Katarzyna Arkuszyńska 2002 Wałcz
2 Wojciech Arkuszyński 2002 Wałcz
3 Dariusz Arkuszyński 1967 Wałcz
4 Weronika Armuła 1991 Wałcz
5 Dawid Barczyk 1988 Chodzież
6 Mariusz Białczyk 1977 Piła Lokator Nieruchomości Piła
7 Grzegorz Bodziony 1985 Jastrowie Team TERMINATORun
8 Szymon Bombelczyk 1991 Lubasz 104 batalion logistyczny
9 Krystian Brosz 2004 Wałcz
10 marek buchowski 1951 szczecinek parkrun
11 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
12 Bartosz Dąbrowski 1983 Wałcz
13 Rafał Daniel 1991 Wałcz
14 Rafał Dratwa 1978 Wałcz
15 Magdalena Długa 1984 TARNÓWKA
16 Natalia Frąckowiak 1990 Czarnków KAMA Run Czarnków
17 Marzena Frątczak 1980 Wałcz
18 Piotr hapke 1970 Wałcz
19 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun
20 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne
21 Jakub Janasiak 2004 Szamotuły
22 Piotr Janasiak 2005 Szamotuły
23 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły
24 Joanna Jaroszewicz 1975 Wałcz
25 Andrzej Jaroszewicz 1978 Wałcz
26 Jacek Karabasz 1972 Wałcz Afro-Fit Wataha CrossFit
27 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team TERMINATORun
28 Sylwia Komorska 1980 Jastrowie
29 Jacek Komorski 1978 Jastrowie
30 Katarzyna Korniewicz 1977 Pila Gwardia Piła
31 Maciej Kowalczyk krzyscin 1981 Budzyn Struś kakolewice
32 Paweł Kowalski 1997 Wałcz Team TERMINATORun
33 Zbigniew Kołodziejczyk 1965 Piła
34 Tomasz Krasowski 1978 Wałcz
35 Tomasz Krasowski 1978 Wałcz
36 Aleksandra Krawczyk 2005 Wałcz UKS Victoria Wałcz
37 Daniel Kubiak 1988 Jastrowie Precon Polska
38 Agnieszka Kurzajczyk 1996 Piła
39 Kasia Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne Czarne Biega
40 Wiktoria Kuśmierek 2003 Wałcz Team TERMINATORun
41 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka
42 Mariusz Leibasz 1963 Wałcz
43 Ewa Matusik 1984 Tuczno
44 Janusz Matusik 1955 Tuczno
45 Tomasz Mazur 1975 Jastrowie Pozytywni z Pasją
46 Anna Mazur 1979 Jastrowie Pozytywni z Pasją
47 Viola Męcina 1978 Wałcz
48 Jacek Melon 1976 Jastrowie
49 Piotr Mincewicz 1982 Wałcz Team TERMINATORun
50 Anna Ogonowska 2005 Wałcz Ogon Team
51 Renata Ogonowska 2005 Wałcz Ogon Team
52 Marek Ogonowski 1973 Wałcz Ogon Team
53 Kacper Ostrowski 1994 Wałcz
54 Marcin Palicki 1992 Wysoka
55 Konrad Pastuszka 1993 Wałcz
56 Jacek Paszke 1958 Wałcz
57 Iza PESTKA 1972 Walcz
58 Sylwia Prendecka 1984 Wałcz PRENDKI TRI
59 Aneta Ptak 1979 Wałcz Team TERMINATORun
60 Agnieszka Ptak-Krawczyk 1977 Wałcz
61 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog
62 Anna Rabczuk 1985 Wałcz Team TERMINATORun
63 Grzegorz Rózga 1994 Wałcz Team TERMINATORun
64 Adriana Rużanowska-Rosińska 1984 Wałcz
65 Wiesław Rużanowski 1960 Wałcz
66 Aleksander Rzeczkowski 2004 Wałcz UKS LA WAŁCZ
67 Ilona Sawczuk-Kruk 1977 Jadtrowie Pozytywni z Pasją
68 Magdalena Śmigiel 1989 Piła
69 Agata Stankowska 1985 Piła
70 Marcin Stępień 1982 Złotów
71 Mariusz Świeczkowski 1982 Wałcz
72 Przemysław Świerad 1980 Wałcz 100 batalion łączności
73 Artur Świerszcz 1975 Wałcz
74 Wojciech Szczepanik 1974 Wałcz brak
75 Bogumiła Szremska 1984 Wałcz
76 Karol Tereszczuk 1972 Piła Lokator Nieruchomości Piła
77 Daniel Thomas 1985 Jastrowie Precon Polska
78 Rafał Wałdoch 1994 Wałcz
79 Krystian Wedel 1977 Wałcz
80 Anna Wiatr 1970 Wałcz
81 Tomasz Wiatr 1972 Wałcz
82 Jerzy Wroblewski 1956 Szczecinek parkrun szczecinek
83 Szymon Zadrożny 1978 Wałcz Wataha Wałcz
84 Anna Zakielarz 1981 Wałcz Team TERMINATORun
85 Adriana Zakielarz 1984 Jastrowie Team TERMINATORun
86 Jan Zakielarz 1959 Jasrowie Precon Polska Jastrowie
87 Piotr Zakielarz 1985 Jastrowie Team TERMINATORun
88 Katarzyna Zdebik 1989 Piła
89 Fortunat Łakomy 2005 Wałcz UKS Victoria Wałcz