Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 200m

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Łucja Bieleń 2016 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
2 Julia Bieleń 2013 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS
3 Anna Bochenek 2013 Wałcz SP nr 5 Wałcz
4 Michalina Boruch 2015 Wałcz
5 Anna Brzozowska 2009 Czaplinek
6 Wojciech Brzozowski 2015 Czaplinek
7 Martyna Bury 2011 Wałcz
8 Rafał Chmielewski 2011 Wałcz
9 Kalina Czamara 2013 Walcz
10 Zofia Czyż 2014 Budzyń Budzyńskie Dziki
11 Aleksander Dembny 2010 Poznań
12 Tymoteusz Dulek 2015 Drawsko Pomorskie Zet United Kings Drawsko Pomorskie
13 Partycja Flakiewicz 2009 Wałcz
14 Patryk Flakiewicz 2009 Wałcz Orzeł Muks Wałcz
15 Kacper Flakiewicz 2016 Wałcz
16 Antoś Frąckowiak 2016 Czarnków KAMA Run Czarnków
17 Marysia Frąckowiak 2013 Czarnków KAMA Run Czarnków
18 Aleksandra Garbowska 2009 tuczno
19 Wiktoria Garsztka 2009 Wałcz UKS L A WAŁCZ
20 Michał Garsztka 2013 Wałcz MUKS ORZEŁ 2010 WAŁCZ
21 Paweł Górniak 2013 Wałcz
22 Michał Górniak 2016 Wałcz
23 Mikołaj Hnat 2011 Wałcz UKS Wiktoria
24 Milenka Jabłońska 2013 Czarne
25 Lena Juszkiewicz 2011 Wałcz
26 Zuzia Kapecka 2011 Wałcz
27 Hania Kapecka 2011 Wałcz
28 Wiktor Karpowicz 2008 Trzcianka Dziki w Biegu
29 Mikolaj Kiszka 2008 Wałcz UKS LA WAŁCZ
30 Nina Klonowska 2011 Wałcz
31 Maria Koczorowska 2012 Trzcianka
32 Alicja Korniewicz 2013 Piła
33 Ida Krasowska 2010 Wałcz
34 Zuzanna Kruczyńska 2012 Wałcz
35 Hubert Kruczyński 2008 Wałcz
36 Lilianna Krzyscin 2014 Budzyn Struś kakolewice
37 Barbara Krzyzanowska 2012 Wałcz
38 Michał Krzyżanowski 2016 Wałcz
39 Łucja Kupilas 2019 WAŁCZ
40 Nela Makarońska 2018 Wałcz
41 Franciszek Makaroński 2011 Wałcz UKS LA
42 Maja Mamzer 2012 Wałcz
43 Wiktor Matusik 2010 Tuczno
44 Lena Minkiewicz 2018 Wałcz
45 Pola Misiewicz 2014 Szczecinek Klub Sportowy Triathlon Szczecinek
46 Krystian Misiewicz 2011 Szczecinek
47 Jakub Polaczek 2008 Wałcz Team TERMINATORun
48 Róża Prendecka 2011 Wałcz UKS LA WAŁCZ
49 Maksymilian PRENDECKI 2011 WAŁCZ
50 Amelia Rosińska 2008 Wałcz
51 Marcel Rosiński 2012 Wałcz
52 Marcel Rosiński 2012 Wałcz
53 Maja Rużanowska 2008 Wałcz Orzeł 2010 Walcz
54 Julia Siwiec 2010 Wałcz
55 Feliks Siwiec 2015 Wałcz
56 Mateusz Skonieczka 2010 Wałcz KLUB OLIMPIJCZYKA SP nr 5 w Wałczu
57 Jan Świątkowski 2017 Wałcz
58 Leokadia Swierkowska 2011 Budzyn Struś kakokewice
59 Nikodem Świerszcz 2010 Wałcz
60 Bartosz Świerszcz 2012 Wałcz
61 Liliana Szczepanek 2015 Wałcz
62 Mateusz Szczepanek 2017 Wałcz
63 Krzysztof Szwed 2008 Szczecinek
64 Jessica Thomas 2009 Jastrowie Rozbiegane JASTROWIE
65 Ewa Trościanko 2009 Wałcz
66 Barbara Trościanko 2011 Wałcz
67 Nikola Wiśniewska 2008 drawsko pom.
68 Liwia Wiśniewska 2015 drawsko pom.
69 HANIA Woźniak 2016 Krajenka
70 Zuzanna WożniK 2015 Krajenka
71 Wiktor Łoboda 2010 Wałcz