Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Paweł Łakomy 1975 Wałcz Rada Miasta Wałcz
2 Andrzej Zygmunt 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
3 Wiesław Zawora 1969 Wałcz Wataha Wałcz
4 Elżbieta Zaleska 1975 Wałcz
5 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła
6 Przemysław Wyrwa 1966 Człopa Team TERMINATORun
7 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12 WBOT / MOS Krajenka
8 Piotr Wolski 1968 Krajenka
9 Jakub Woldan 1987 Trzcianka Dziki w Biegu
10 Krzysztof Wojtanek 1977 Różewo
11 Rafał Wiśniewski 1987 Krajenka WK KWP Poznań
12 Magdalena Wiśniewska 1983 Drawsko Pomorskie
13 Iwona Wiśniewska 1985 Krajenka BiegamBoLubię Złotów
14 Ireneusz Winkowski 1978 Bobolice
15 Iza Winkowska 1979 Bobolice
16 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków
17 Marek Wasilewski 1975 Piła Lokator Nieruchomości Piła
18 Paweł Urbański 1991 Wałcz OSP Witankowo
19 Tomasz Ukleja 1983 Radom JW 1449
20 Jacek Twardowski 1956 Wałcz
21 Gabriela Trzepacz 1993 Wałcz 100 batalion łączności
22 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
23 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
24 Ryszard Szacho-Głuchowicz 1982 Sypniewo
25 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
26 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
27 Andrzej Stec 1965 Wałcz SZLACHETNA PACZKA WAŁCZ
28 Ewelina Stadnik 1979 Wałcz Afro-Fit Wataha CrossFit
29 Monika Solarz 1984 Wałcz
30 Agnieszka Soczówka 1984 Stargard Team TERMINATORun
31 Marek Skonieczka 1979 Wałcz KLUB OLIMPIJCZYKA SP nr 5 w Wałczu
32 Łukasz Serowski 1983 Bobolice
33 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz
34 Iwona Pyrek 1981 Wałcz
35 Bogna Przybyszewska 1988 Wałcz
36 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ PRENDKI TRI
37 Hubert Pogrzebski 1997 Wałcz Team TERMINATORun
38 Michał Pawłowski 1979 Jastrowie Precon - Polska
39 Mateusz Olichowski 1991 Nakielno SurviWałTeam
40 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
41 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków
42 Dorota Misiewicz 1985 Szczecinek
43 Tomasz Misiewicz 1978 Szczecinek
44 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLKB
45 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Wałecki KOMANDOS
46 Robert Maret 1976 Piła Lokator Nieruchomości Piła
47 Wacław Maret 1950 Piła Lokator Nieruchomości Piła
48 Lukasz Marchel 1980 Piła PMJŁ
49 ŁUKASZ MARCHEL 1980 Piła Zielona Dolina Piła
50 Małgorzata Leśniak 1992 Wałcz
51 Piotr Latos 1966 Wałcz Precon Polska Jastrowie
52 Marta Kutek 1996 Debrzno Sportowy Człuchów
53 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Ksw Husaria
54 Dariusz Kucal 1971 Wałcz
55 Marzena Kruszczyńska 1985 Nakielno Survival Team Zdbice
56 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka
57 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
58 Sławomir Kowalik 1975 Wałcz
59 Sławomir Klonowski 1980 Wałcz KPP w Wałczu
60 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
61 Waldemar Karpowicz 1973 Trzcianka Dziki w Biegu
62 Przemysław Karolewski 1989 Wałcz
63 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
64 Wojciech Juszkiewicz 1975 Wałcz
65 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Athletic Gym & Fitness Wałcz
66 Krzysztof Juszczak 1954 Koszalin
67 Patryk Jakimiec 1991 Wałcz
68 Rafał HNAT 1972 Wałcz Decathlon Piła
69 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez
70 Arkadiusz Hałka 1976 Łobez Trucht Łobez
71 Agnieszka Haracewiat 1982 Wałcz
72 Damian Graj 1982 Brzeźno KAMA Run Czarnków
73 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
74 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
75 Joanna Gałan 1966 Złocieniec
76 Anna Garbowska 1980 Trzcianka
77 Jakub Dubiak 1993 Trzcianka
78 Mateusz Domagała 1999 Człopa
79 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
80 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
81 Kamil Dąbek 1994 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju
82 Arkadiusz Dąbek 1966 Gniezno
83 Marcin Cierpicki 1977 Wałcz Afro-Fit Wataha
84 Piotr Brosz 1986 Wałcz
85 Sławomir Brosz 1978 Wałcz
86 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań Owoc Team
87 Małgorzata Bald 1983 Wałcz
88 Mariusz Andrzejczak 1973 Śmiłowo 4 Run Team Piła
89 Wiesław Adaszynski 1968 Bobolice Boboliccy Morsjanie