Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez
2 Arkadiusz Hałka 1976 Łobez Trucht Łobez
3 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
4 Joanna Gałan 1966 Złocieniec
5 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
6 Wojciech Juszkiewicz 1975 Wałcz
7 Bogna Przybyszewska 1988 Wałcz
8 Iwona Pyrek 1981 Wałcz
9 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Athletic Gym & Fitness Wałcz
10 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
11 Andrzej Stec 1965 Wałcz SZLACHETNA PACZKA WAŁCZ
12 Małgorzata Leśniak 1992 Wałcz
13 Paweł Łakomy 1975 Wałcz Rada Miasta Wałcz
14 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
15 Marek Skonieczka 1979 Wałcz KLUB OLIMPIJCZYKA SP nr 5 w Wałczu
16 Agnieszka Haracewiat 1982 Wałcz
17 Rafał HNAT 1972 Wałcz Decathlon Piła
18 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz
19 Piotr Brosz 1986 Wałcz
20 Patryk Jakimiec 1991 Wałcz
21 Wiesław Zawora 1969 Wałcz Wataha Wałcz
22 Sławomir Brosz 1978 Wałcz
23 Przemysław Karolewski 1989 Wałcz
24 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
25 Ewelina Stadnik 1979 Wałcz Afro-Fit Wataha CrossFit
26 Sławomir Klonowski 1980 Wałcz KPP w Wałczu
27 Jacek Twardowski 1956 Wałcz
28 Hubert Pogrzebski 1997 Wałcz Team TERMINATORun
29 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
30 Małgorzata Bald 1983 Wałcz
31 Monika Solarz 1984 Wałcz
32 Paweł Urbański 1991 Wałcz OSP Witankowo
33 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ PRENDKI TRI
34 Elżbieta Zaleska 1975 Wałcz
35 Dariusz Kucal 1971 Wałcz
36 Piotr Latos 1966 Wałcz Precon Polska Jastrowie
37 Gabriela Trzepacz 1993 Wałcz 100 batalion łączności
38 Sławomir Kowalik 1975 Wałcz
39 Marcin Cierpicki 1977 Wałcz Afro-Fit Wataha
40 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Wałecki KOMANDOS
41 Andrzej Zygmunt 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
42 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
43 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
44 Jakub Woldan 1987 Trzcianka Dziki w Biegu
45 Waldemar Karpowicz 1973 Trzcianka Dziki w Biegu
46 Anna Garbowska 1980 Trzcianka
47 Jakub Dubiak 1993 Trzcianka
48 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka
49 Dorota Misiewicz 1985 Szczecinek
50 Tomasz Misiewicz 1978 Szczecinek
51 Ryszard Szacho-Głuchowicz 1982 Sypniewo
52 Agnieszka Soczówka 1984 Stargard Team TERMINATORun
53 Mariusz Andrzejczak 1973 Śmiłowo 4 Run Team Piła
54 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Ksw Husaria
55 Krzysztof Wojtanek 1977 Różewo
56 Tomasz Ukleja 1983 Radom JW 1449
57 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków
58 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań Owoc Team
59 Robert Maret 1976 Piła Lokator Nieruchomości Piła
60 Marek Wasilewski 1975 Piła Lokator Nieruchomości Piła
61 Wacław Maret 1950 Piła Lokator Nieruchomości Piła
62 Lukasz Marchel 1980 Piła PMJŁ
63 ŁUKASZ MARCHEL 1980 Piła Zielona Dolina Piła
64 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła
65 Marzena Kruszczyńska 1985 Nakielno Survival Team Zdbice
66 Mateusz Olichowski 1991 Nakielno SurviWałTeam
67 Kamil Dąbek 1994 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju
68 Rafał Wiśniewski 1987 Krajenka WK KWP Poznań
69 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12 WBOT / MOS Krajenka
70 Iwona Wiśniewska 1985 Krajenka BiegamBoLubię Złotów
71 Piotr Wolski 1968 Krajenka
72 Krzysztof Juszczak 1954 Koszalin
73 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
74 Michał Pawłowski 1979 Jastrowie Precon - Polska
75 Arkadiusz Dąbek 1966 Gniezno
76 Magdalena Wiśniewska 1983 Drawsko Pomorskie
77 Marta Kutek 1996 Debrzno Sportowy Człuchów
78 Mateusz Domagała 1999 Człopa
79 Przemysław Wyrwa 1966 Człopa Team TERMINATORun
80 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
81 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków
82 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
83 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLKB
84 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
85 Damian Graj 1982 Brzeźno KAMA Run Czarnków
86 Ireneusz Winkowski 1978 Bobolice
87 Iza Winkowska 1979 Bobolice
88 Wiesław Adaszynski 1968 Bobolice Boboliccy Morsjanie
89 Łukasz Serowski 1983 Bobolice