Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Ireneusz Winkowski 1978 Bobolice
2 Iza Winkowska 1979 Bobolice
3 Wiesław Adaszynski 1968 Bobolice Boboliccy Morsjanie
4 Łukasz Serowski 1983 Bobolice
5 Damian Graj 1982 Brzeźno KAMA Run Czarnków
6 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLKB
7 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
8 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
9 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
10 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków
11 Mateusz Domagała 1999 Człopa
12 Przemysław Wyrwa 1966 Człopa Team TERMINATORun
13 Marta Kutek 1996 Debrzno Sportowy Człuchów
14 Magdalena Wiśniewska 1983 Drawsko Pomorskie
15 Arkadiusz Dąbek 1966 Gniezno
16 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
17 Michał Pawłowski 1979 Jastrowie Precon - Polska
18 Krzysztof Juszczak 1954 Koszalin
19 Rafał Wiśniewski 1987 Krajenka WK KWP Poznań
20 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12 WBOT / MOS Krajenka
21 Iwona Wiśniewska 1985 Krajenka BiegamBoLubię Złotów
22 Piotr Wolski 1968 Krajenka
23 Kamil Dąbek 1994 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju
24 Marzena Kruszczyńska 1985 Nakielno Survival Team Zdbice
25 Mateusz Olichowski 1991 Nakielno SurviWałTeam
26 Robert Maret 1976 Piła Lokator Nieruchomości Piła
27 Marek Wasilewski 1975 Piła Lokator Nieruchomości Piła
28 Wacław Maret 1950 Piła Lokator Nieruchomości Piła
29 Lukasz Marchel 1980 Piła PMJŁ
30 ŁUKASZ MARCHEL 1980 Piła Zielona Dolina Piła
31 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła
32 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań Owoc Team
33 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków
34 Tomasz Ukleja 1983 Radom JW 1449
35 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Ksw Husaria
36 Krzysztof Wojtanek 1977 Różewo
37 Mariusz Andrzejczak 1973 Śmiłowo 4 Run Team Piła
38 Agnieszka Soczówka 1984 Stargard Team TERMINATORun
39 Ryszard Szacho-Głuchowicz 1982 Sypniewo
40 Dorota Misiewicz 1985 Szczecinek
41 Tomasz Misiewicz 1978 Szczecinek
42 Andrzej Zygmunt 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
43 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
44 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
45 Jakub Woldan 1987 Trzcianka Dziki w Biegu
46 Waldemar Karpowicz 1973 Trzcianka Dziki w Biegu
47 Anna Garbowska 1980 Trzcianka
48 Jakub Dubiak 1993 Trzcianka
49 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka
50 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
51 Bogna Przybyszewska 1988 Wałcz
52 Wojciech Juszkiewicz 1975 Wałcz
53 Iwona Pyrek 1981 Wałcz
54 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Athletic Gym & Fitness Wałcz
55 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
56 Małgorzata Leśniak 1992 Wałcz
57 Andrzej Stec 1965 Wałcz SZLACHETNA PACZKA WAŁCZ
58 Paweł Łakomy 1975 Wałcz Rada Miasta Wałcz
59 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
60 Marek Skonieczka 1979 Wałcz KLUB OLIMPIJCZYKA SP nr 5 w Wałczu
61 Agnieszka Haracewiat 1982 Wałcz
62 Rafał HNAT 1972 Wałcz Decathlon Piła
63 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz
64 Piotr Brosz 1986 Wałcz
65 Patryk Jakimiec 1991 Wałcz
66 Wiesław Zawora 1969 Wałcz Wataha Wałcz
67 Sławomir Brosz 1978 Wałcz
68 Przemysław Karolewski 1989 Wałcz
69 Ewelina Stadnik 1979 Wałcz Afro-Fit Wataha CrossFit
70 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
71 Sławomir Klonowski 1980 Wałcz KPP w Wałczu
72 Jacek Twardowski 1956 Wałcz
73 Hubert Pogrzebski 1997 Wałcz Team TERMINATORun
74 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
75 Małgorzata Bald 1983 Wałcz
76 Monika Solarz 1984 Wałcz
77 Paweł Urbański 1991 Wałcz OSP Witankowo
78 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ PRENDKI TRI
79 Elżbieta Zaleska 1975 Wałcz
80 Dariusz Kucal 1971 Wałcz
81 Piotr Latos 1966 Wałcz Precon Polska Jastrowie
82 Gabriela Trzepacz 1993 Wałcz 100 batalion łączności
83 Sławomir Kowalik 1975 Wałcz
84 Marcin Cierpicki 1977 Wałcz Afro-Fit Wataha
85 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Wałecki KOMANDOS
86 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
87 Joanna Gałan 1966 Złocieniec
88 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez
89 Arkadiusz Hałka 1976 Łobez Trucht Łobez