Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
2 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań Owoc Team
3 Agnieszka Haracewiat 1982 Wałcz
4 Agnieszka Soczówka 1984 Stargard Team TERMINATORun
5 Andrzej Zygmunt 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
6 Andrzej Stec 1965 Wałcz SZLACHETNA PACZKA WAŁCZ
7 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka
8 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz
9 Anna Garbowska 1980 Trzcianka
10 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
11 Arkadiusz Hałka 1976 Łobez Trucht Łobez
12 Arkadiusz Dąbek 1966 Gniezno
13 Bogna Przybyszewska 1988 Wałcz
14 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Ksw Husaria
15 Damian Graj 1982 Brzeźno KAMA Run Czarnków
16 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
17 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
18 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
19 Dariusz Kucal 1971 Wałcz
20 Dorota Misiewicz 1985 Szczecinek
21 Elżbieta Zaleska 1975 Wałcz
22 Ewelina Stadnik 1979 Wałcz Afro-Fit Wataha CrossFit
23 Gabriela Trzepacz 1993 Wałcz 100 batalion łączności
24 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12 WBOT / MOS Krajenka
25 Hubert Pogrzebski 1997 Wałcz Team TERMINATORun
26 Ireneusz Winkowski 1978 Bobolice
27 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Wałecki KOMANDOS
28 Iwona Pyrek 1981 Wałcz
29 Iwona Wiśniewska 1985 Krajenka BiegamBoLubię Złotów
30 Iza Winkowska 1979 Bobolice
31 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków
32 Jacek Twardowski 1956 Wałcz
33 Jakub Woldan 1987 Trzcianka Dziki w Biegu
34 Jakub Dubiak 1993 Trzcianka
35 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
36 Joanna Gałan 1966 Złocieniec
37 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła
38 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez
39 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
40 Kamil Dąbek 1994 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju
41 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
42 Krzysztof Juszczak 1954 Koszalin
43 Krzysztof Wojtanek 1977 Różewo
44 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
45 Lukasz Marchel 1980 Piła PMJŁ
46 Magdalena Wiśniewska 1983 Drawsko Pomorskie
47 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
48 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
49 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ PRENDKI TRI
50 Marcin Cierpicki 1977 Wałcz Afro-Fit Wataha
51 Marek Wasilewski 1975 Piła Lokator Nieruchomości Piła
52 Marek Skonieczka 1979 Wałcz KLUB OLIMPIJCZYKA SP nr 5 w Wałczu
53 Mariusz Andrzejczak 1973 Śmiłowo 4 Run Team Piła
54 Marta Kutek 1996 Debrzno Sportowy Człuchów
55 Marzena Kruszczyńska 1985 Nakielno Survival Team Zdbice
56 Mateusz Domagała 1999 Człopa
57 Mateusz Olichowski 1991 Nakielno SurviWałTeam
58 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
59 Małgorzata Leśniak 1992 Wałcz
60 Małgorzata Bald 1983 Wałcz
61 Michał Pawłowski 1979 Jastrowie Precon - Polska
62 Monika Solarz 1984 Wałcz
63 Patryk Jakimiec 1991 Wałcz
64 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLKB
65 Paweł Łakomy 1975 Wałcz Rada Miasta Wałcz
66 Paweł Urbański 1991 Wałcz OSP Witankowo
67 Piotr Brosz 1986 Wałcz
68 Piotr Wolski 1968 Krajenka
69 Piotr Latos 1966 Wałcz Precon Polska Jastrowie
70 Przemysław Wyrwa 1966 Człopa Team TERMINATORun
71 Przemysław Karolewski 1989 Wałcz
72 Rafał Wiśniewski 1987 Krajenka WK KWP Poznań
73 Rafał HNAT 1972 Wałcz Decathlon Piła
74 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Athletic Gym & Fitness Wałcz
75 Robert Maret 1976 Piła Lokator Nieruchomości Piła
76 Ryszard Szacho-Głuchowicz 1982 Sypniewo
77 Sławomir Brosz 1978 Wałcz
78 Sławomir Klonowski 1980 Wałcz KPP w Wałczu
79 Sławomir Kowalik 1975 Wałcz
80 Tomasz Misiewicz 1978 Szczecinek
81 Tomasz Ukleja 1983 Radom JW 1449
82 Wacław Maret 1950 Piła Lokator Nieruchomości Piła
83 Waldemar Karpowicz 1973 Trzcianka Dziki w Biegu
84 Wiesław Adaszynski 1968 Bobolice Boboliccy Morsjanie
85 Wiesław Zawora 1969 Wałcz Wataha Wałcz
86 Wojciech Juszkiewicz 1975 Wałcz
87 Łukasz Serowski 1983 Bobolice
88 ŁUKASZ MARCHEL 1980 Piła Zielona Dolina Piła
89 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków