Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
1 Mateusz Domagała 1999 Człopa
2 Hubert Pogrzebski 1997 Wałcz Team TERMINATORun
3 Marta Kutek 1996 Debrzno Sportowy Człuchów
4 Kamil Dąbek 1994 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju
5 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
6 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLKB
7 Jakub Dubiak 1993 Trzcianka
8 Gabriela Trzepacz 1993 Wałcz 100 batalion łączności
9 Małgorzata Leśniak 1992 Wałcz
10 Mateusz Olichowski 1991 Nakielno SurviWałTeam
11 Paweł Urbański 1991 Wałcz OSP Witankowo
12 Patryk Jakimiec 1991 Wałcz
13 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Athletic Gym & Fitness Wałcz
14 Przemysław Karolewski 1989 Wałcz
15 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
16 Bogna Przybyszewska 1988 Wałcz
17 Jakub Woldan 1987 Trzcianka Dziki w Biegu
18 Rafał Wiśniewski 1987 Krajenka WK KWP Poznań
19 Piotr Brosz 1986 Wałcz
20 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań Owoc Team
21 Dorota Misiewicz 1985 Szczecinek
22 Iwona Wiśniewska 1985 Krajenka BiegamBoLubię Złotów
23 Marzena Kruszczyńska 1985 Nakielno Survival Team Zdbice
24 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Ksw Husaria
25 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12 WBOT / MOS Krajenka
26 Agnieszka Soczówka 1984 Stargard Team TERMINATORun
27 Monika Solarz 1984 Wałcz
28 Tomasz Ukleja 1983 Radom JW 1449
29 Małgorzata Bald 1983 Wałcz
30 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
31 Magdalena Wiśniewska 1983 Drawsko Pomorskie
32 Łukasz Serowski 1983 Bobolice
33 Damian Graj 1982 Brzeźno KAMA Run Czarnków
34 Agnieszka Haracewiat 1982 Wałcz
35 Ryszard Szacho-Głuchowicz 1982 Sypniewo
36 Iwona Pyrek 1981 Wałcz
37 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
38 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
39 Lukasz Marchel 1980 Piła PMJŁ
40 ŁUKASZ MARCHEL 1980 Piła Zielona Dolina Piła
41 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez
42 Anna Garbowska 1980 Trzcianka
43 Sławomir Klonowski 1980 Wałcz KPP w Wałczu
44 Iza Winkowska 1979 Bobolice
45 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
46 Ewelina Stadnik 1979 Wałcz Afro-Fit Wataha CrossFit
47 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków
48 Andrzej Zygmunt 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
49 Marek Skonieczka 1979 Wałcz KLUB OLIMPIJCZYKA SP nr 5 w Wałczu
50 Michał Pawłowski 1979 Jastrowie Precon - Polska
51 Sławomir Brosz 1978 Wałcz
52 Tomasz Misiewicz 1978 Szczecinek
53 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków
54 Ireneusz Winkowski 1978 Bobolice
55 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ PRENDKI TRI
56 Krzysztof Wojtanek 1977 Różewo
57 Marcin Cierpicki 1977 Wałcz Afro-Fit Wataha
58 Arkadiusz Hałka 1976 Łobez Trucht Łobez
59 Robert Maret 1976 Piła Lokator Nieruchomości Piła
60 Sławomir Kowalik 1975 Wałcz
61 Paweł Łakomy 1975 Wałcz Rada Miasta Wałcz
62 Elżbieta Zaleska 1975 Wałcz
63 Wojciech Juszkiewicz 1975 Wałcz
64 Marek Wasilewski 1975 Piła Lokator Nieruchomości Piła
65 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka
66 Waldemar Karpowicz 1973 Trzcianka Dziki w Biegu
67 Mariusz Andrzejczak 1973 Śmiłowo 4 Run Team Piła
68 Rafał HNAT 1972 Wałcz Decathlon Piła
69 Dariusz Kucal 1971 Wałcz
70 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz
71 Wiesław Zawora 1969 Wałcz Wataha Wałcz
72 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
73 Wiesław Adaszynski 1968 Bobolice Boboliccy Morsjanie
74 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła
75 Piotr Wolski 1968 Krajenka
76 Joanna Gałan 1966 Złocieniec
77 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
78 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
79 Piotr Latos 1966 Wałcz Precon Polska Jastrowie
80 Przemysław Wyrwa 1966 Człopa Team TERMINATORun
81 Arkadiusz Dąbek 1966 Gniezno
82 Andrzej Stec 1965 Wałcz SZLACHETNA PACZKA WAŁCZ
83 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
84 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
85 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
86 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Wałecki KOMANDOS
87 Jacek Twardowski 1956 Wałcz
88 Krzysztof Juszczak 1954 Koszalin
89 Wacław Maret 1950 Piła Lokator Nieruchomości Piła