Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Wacław Maret 1950 Piła Lokator Nieruchomości Piła
2 Krzysztof Juszczak 1954 Koszalin
3 Jacek Twardowski 1956 Wałcz
4 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Wałecki KOMANDOS
5 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
6 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
7 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
8 Andrzej Stec 1965 Wałcz SZLACHETNA PACZKA WAŁCZ
9 Arkadiusz Dąbek 1966 Gniezno
10 Przemysław Wyrwa 1966 Człopa Team TERMINATORun
11 Piotr Latos 1966 Wałcz Precon Polska Jastrowie
12 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
13 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
14 Joanna Gałan 1966 Złocieniec
15 Piotr Wolski 1968 Krajenka
16 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła
17 Wiesław Adaszynski 1968 Bobolice Boboliccy Morsjanie
18 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
19 Wiesław Zawora 1969 Wałcz Wataha Wałcz
20 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz
21 Dariusz Kucal 1971 Wałcz
22 Rafał HNAT 1972 Wałcz Decathlon Piła
23 Mariusz Andrzejczak 1973 Śmiłowo 4 Run Team Piła
24 Waldemar Karpowicz 1973 Trzcianka Dziki w Biegu
25 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka
26 Marek Wasilewski 1975 Piła Lokator Nieruchomości Piła
27 Wojciech Juszkiewicz 1975 Wałcz
28 Elżbieta Zaleska 1975 Wałcz
29 Paweł Łakomy 1975 Wałcz Rada Miasta Wałcz
30 Sławomir Kowalik 1975 Wałcz
31 Robert Maret 1976 Piła Lokator Nieruchomości Piła
32 Arkadiusz Hałka 1976 Łobez Trucht Łobez
33 Marcin Cierpicki 1977 Wałcz Afro-Fit Wataha
34 Krzysztof Wojtanek 1977 Różewo
35 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ PRENDKI TRI
36 Ireneusz Winkowski 1978 Bobolice
37 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków
38 Tomasz Misiewicz 1978 Szczecinek
39 Sławomir Brosz 1978 Wałcz
40 Michał Pawłowski 1979 Jastrowie Precon - Polska
41 Marek Skonieczka 1979 Wałcz KLUB OLIMPIJCZYKA SP nr 5 w Wałczu
42 Andrzej Zygmunt 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
43 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków
44 Ewelina Stadnik 1979 Wałcz Afro-Fit Wataha CrossFit
45 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
46 Iza Winkowska 1979 Bobolice
47 Sławomir Klonowski 1980 Wałcz KPP w Wałczu
48 Anna Garbowska 1980 Trzcianka
49 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez
50 Lukasz Marchel 1980 Piła PMJŁ
51 ŁUKASZ MARCHEL 1980 Piła Zielona Dolina Piła
52 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
53 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
54 Iwona Pyrek 1981 Wałcz
55 Ryszard Szacho-Głuchowicz 1982 Sypniewo
56 Agnieszka Haracewiat 1982 Wałcz
57 Damian Graj 1982 Brzeźno KAMA Run Czarnków
58 Łukasz Serowski 1983 Bobolice
59 Magdalena Wiśniewska 1983 Drawsko Pomorskie
60 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
61 Małgorzata Bald 1983 Wałcz
62 Tomasz Ukleja 1983 Radom JW 1449
63 Monika Solarz 1984 Wałcz
64 Agnieszka Soczówka 1984 Stargard Team TERMINATORun
65 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12 WBOT / MOS Krajenka
66 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Ksw Husaria
67 Marzena Kruszczyńska 1985 Nakielno Survival Team Zdbice
68 Iwona Wiśniewska 1985 Krajenka BiegamBoLubię Złotów
69 Dorota Misiewicz 1985 Szczecinek
70 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań Owoc Team
71 Piotr Brosz 1986 Wałcz
72 Rafał Wiśniewski 1987 Krajenka WK KWP Poznań
73 Jakub Woldan 1987 Trzcianka Dziki w Biegu
74 Bogna Przybyszewska 1988 Wałcz
75 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
76 Przemysław Karolewski 1989 Wałcz
77 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Athletic Gym & Fitness Wałcz
78 Patryk Jakimiec 1991 Wałcz
79 Paweł Urbański 1991 Wałcz OSP Witankowo
80 Mateusz Olichowski 1991 Nakielno SurviWałTeam
81 Małgorzata Leśniak 1992 Wałcz
82 Gabriela Trzepacz 1993 Wałcz 100 batalion łączności
83 Jakub Dubiak 1993 Trzcianka
84 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLKB
85 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
86 Kamil Dąbek 1994 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju
87 Marta Kutek 1996 Debrzno Sportowy Człuchów
88 Hubert Pogrzebski 1997 Wałcz Team TERMINATORun
89 Mateusz Domagała 1999 Człopa